DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Feelosophia

Feelosophia jest stosunkowo nową polską firmą, która śmiało weszła na rynek gadżetów erotycznych i mocno w nim namieszała. Feelosophia specjalizuje się w projektowaniu i produkcji autorskich gadżetów erotycznych, mocno ukierunkowanych na zabawy BDSM. Zespół firmy tworzony jest przez projektantów i marketingowców oraz własny dział produkcji. Śledząc światowe trendy w branży erotycznej i rozumiejąc potrzeby swoich klientów, Feelosophia dostarcza im doskonale dopracowane i niezawodne gadżety erotyczne klasy premium. Co można wśród nich znaleźć? Jakie mają zalety i o czym należy pamiętać, decydując się na ich zakup? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w tym artykule.

Co oferuje Feelosophia – gadżety BDSM i nie tylko

Ukierunkowanie produktów Feelosophia jest doskonale widoczne dla każdego potencjalnego klienta. Obroże, smycze, kajdanki, opaski na oczy, pejcze – jednym słowem wszystko, co jest konieczne do satysfakcjonujących zabaw BDSM. Firma samodzielnie projektuje i wytwarza swoje gadżety, współpracując z lokalnymi dostawcami materiałów naturalnych. Należy bowiem zaznaczyć, że większość sex gadżetów Feelosophia wykonanych zostało z prawdziwej skóry lub stali. Ograniczenie do minimum zastosowania tworzyw sztucznych ma na celu nie tylko dbanie o środowisko, ale przede wszystkim dostarczanie klientom produktów autentycznych, wysokiej jakości, które będą mogły przez długi czas spełniać najskrytsze erotyczne fantazje.

Jak dbać o sex gadżety BDSM Feelosophia?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, wyroby marki Feelosophia powstają z wysokiej jakości materiałów. Jest to w głównej mierze skóra naturalna pochodzenia cielęcego oraz bydlęcego. Charakteryzuje się ona dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, zginanie, ściskanie i rozciąganie. Jednak tak samo jak każdy inny gatunek skóry naturalnej, nie lubi słońca i nadmiaru wilgoci. Aby gadżety Feelosophia mogły Wam służyć maksymalnie długo, nie tracąc przy tym swojego ładnego, oryginalnego wyglądu, należy je odpowiednio konserwować. Służą do tego dedykowane produkty kosmetyczne Feelosophia. Mleczka i pasty odświeżają wygląd, nabłyszczają i nawilżają skórę od środka. Zapobiegają jej pękaniu pod wpływem intensynego użytkowania, jak i wystawienia na ekspozycję promieni słonecznych. Kosmetyki te należy również stosować w celu dokładnego czyszczenia gadżetów po każdym użyciu.

Dla kogo stworzono gadżety BDSM Feelosophia?

Są to produkty rodzimej firmy, oferującej światową jakość wykonania i najlepsze, dopracowane w każdym detalu wzornictwo. Odbiorcami produktów tej firmy są wszystkie osoby, chcące na własnej skórze doświadczyć zabaw BDSM o różnym stopniu intensywności i zaangażowania. Kajdanki, smycze, obroże oraz pozostałe skórzane produkty BDSM Feelosophia znakomicie nadają się do użytku własnego, jak również można je wykorzystać w formie osobistego, erotycznego prezentu dla bliskiej osoby. Oryginalne, eleganckie opakowanie, szybka i dyskretna wysyłka, a także konkurencyjne ceny to niewątpliwe atuty, będące przewagą nad konkurencją.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji