DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Tenga

Tenga, to japońska marka tworząca akcesoria erotyczne. Wśród nich największą grupę stanowią takie sex zabawki, jak sztuczne pochwy i masturbatory wyróżniające się niezwykłym realizmem doznań, przy zachowaniu niekiedy dość niezwykłych form produktów. Jednym z hitów Tenga jest masturbator w formie jajka. Takie rozwiązanie ma kilka zalet, a jedną z nich jest ogromna dyskrecja. Jajko wypełnia się żelem i naciąga na penisa. Wśród innych produktów Tenga warto wymienić też sztuczne usta czy też głębokie gardło służące do stymulacji oralnej. To jedynie przedsmak tego, co jest w stanie zaoferować swoim klientom. Jako marka pochodząca z Kraju Kwitnącej Wiśni, wykorzystuje liczne innowacje i dostępną technologię do tworzenia rozwiązań, które wykraczają poza wszelkie schematy w zakresie dostarczania ludziom przyjemności. Tenga powstała w 2005 roku i wyspecjalizowała się głównie w męskich gadżetach erotycznych. Wiele z jej produktów wręcz zrewolucjonizowało rynek sex zabawek. Obecnie masturbatory od Tenga obejmują szeroką gamę jajek, które stały się sztandarowym produktem, jak i pierścieni erekcyjnych, ale też wibratorów czy stymulatorów analnych. Warto nieco bliżej zapoznać się z gamą produktów tego producenta.

Produkty marki Tenga

Jak w przypadku wielu innych poważnych producentów gadżetów erotycznych, również Tenga stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo oraz przyjemność. I tu ta przyjemność może zaskakiwać, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę zupełnie niepozorną formę, jaką może przybrać dany gadżet. Właściwie żaden z nich nie wygląda jak typowa sex zabawka. Poza tym producent udowadnia, że nawet doskonała jakość czy innowacyjna technologia, nie muszą dużo kosztować. Wiele z produktów marki Tenga kosztuje w okolicach kilkudziesięciu złotych.

Masturbatory – wśród nich można wyróżnić zarówno produkty do jednorazowego użytku, jak i te do użytku wielokrotnego. Najczęściej mają formę niedużej tuby przypominającą zupełnie coś innego niż to, czym jest w rzeczywistości. Niektóre z nich wyglądają jak kosmetyki, inne jak bibeloty, które nieraz stawiamy na półkach do dekoracji. Tymczasem wnętrze takiego masturbatora wyściełane jest przyjemnym w dotyku materiałem, a całość zaprojektowana jest w taki sposób, by zapewnić kontrolę nad ciasnotą ucisku na członku. Jest to możliwe na przykład za pomocą ucisku dłoni na tubie. Niektóre modele zaprojektowano w taki sposób, by móc je wywijać na zewnątrz. To nie tylko pozwala zobaczyć, jaką stymulację zapewniają, ale też ułatwia czyszczenie urządzenia i zachowanie jego higienicznej czystości. Masturbator pozwala na pocieranie, okręcanie i ściskanie członka w dokładnie taki sposób, jaki odpowiada użytkownikowi.

Jajka – każde zapewnia nieco inne doznania, o których można się dowiedzieć już na etapie oglądania produktu w sklepie. Jajko to rozciągliwy masturbator z kanałem wypełnionym różnorodną fakturą. To właśnie te nierówności powodują, że masturbacja jajkiem jest niewiarygodnie przyjemna. Co więcej, nie ma potrzeby dobierania odpowiedniego rozmiaru. Masturbator po rozciągnięciu i nałożeniu żelu dopasowuje się do każdego członka. Kompaktowe rozmiary tego wynalazku pozwalają mieć go zawsze przy sobie. Zaletą jest także niska cena nieprzekraczająca zwykle około 40 zł za jedną sztukę.

Flip Hole – choć to również masturbator, to zasługuje on na osobny opis. Jest to pierwsze urządzenie tego typu, które można całkowicie otworzyć, zobaczyć jego wnętrze, ale też wyczyścić. Nie jest to kolejna kopia pochwy, a raczej masturbator ukierunkowany na to, by skupić najlepsze doznania dla mężczyzn w jednym urządzeniu. Wnętrze wykonano z elastomeru, który ma żelową, miękką fakturę. Każdy element wewnątrz Flip Hole jest zaprojektowany tak, by dostarczyć innego rodzaju przyjemności. Obudowa zawierająca przyciski pozwala w pełni kontrolować poszczególne bodźce.

Tenga to marka dla mężczyzn

To jedna z tych marek, po której produkty warto sięgnąć, gdy poszukuje się przyjemności zaprojektowanej wyłącznie z myślą o mężczyznach, a nie z zamysłem odwzorowania kobiecej anatomii. Z pewnością jest to nowy rodzaj doznań, które mogą zaskoczyć, ale tylko pozytywnie!

Jest 72 produktów.

Pokazano 1-24 z 72 pozycji