Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Lista produktów marki Zestra

Istnieje mnóstwo mniej lub bardziej skutecznych sposobów na pobudzenie libido u kobiet. Zestra jest marką, która postanowiła skomponować preparat o ziołowym składzie i wysokiej skuteczności. Mieszanka olejów i ekstraktów roślinnych została opracowana przez naukowców tak, by wesprzeć satysfakcję z życia seksualnego kobiet. Czasem nazywa się ją wiagrą dla kobiet. Olejki esencjonalne stanowiące mix substancji stosowanych między innymi w aromaterapii i kosmetyce są bezpieczne, ale skutecznie podnoszą ochotę na seks i zwiększają siłę doznań. Jakiś czas temu Zestra zaczęła przełamywać tabu na temat dostępu kobiet do damskich odpowiedników Viagry. W kampanię włączyły się takie postacie jak Tyra Banks czy Whoopie Goldberg, a nawet Kris Jenner. Produkt zyskał uznanie kobiet na całym świecie, zmusił do dyskusji na te tematy i sprawił, że kobiety chętniej zaczęły sięgać po przyjemność i satysfakcję z seksu.

Jak działa Zestra?

W jej skład wchodzą naturalne składniki tworzące olejek o przyjemnej konsystencji i zapachu. Każdy z ekstraktów ma na swój sposób wspierać kobiece pożądanie wpływając na pobudzenie krążenia w rejonach narządów płciowych. Do najważniejszych składników producent zalicza olej z wiesiołka dwuletniego, olej z nasion ogórecznika, wyciąg z pokrzywy indyjskiej, wyciąg z arcydzięgla, witaminy C i E, a także teobrominę oraz antyoksydanty, które przy okazji zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się komórek. Zestra ma formę olejku, który rozprowadza się na łechtaczce i wargach sromowych, a następnie pozostawia się go pozwalając mu działać. Produkt jest dostępny w postaci saszetek i buteleczki z pompką. Jedna saszetka wystarcza na jedno zastosowanie. Buteleczka natomiast wystarcza na kilkanaście aplikacji. Po nałożeniu produkt zaczyna działać w ciągu kilku minut. Czas jego działania zwykle wynosi około trzech kwadransów. Co dokładniej odczuwa kobieta w tym czasie? Najczęściej podniecenie, pobudzenie, większą wrażliwość na dotyk i inne bodźce, a w konsekwencji też większą satysfakcję ze zbliżenia, które staje się głębsze i intensywniejsze. Również panowie odczuwają pewną różnicę. Olejki zapewniają lepszy poślizg, więc działają jak naturalny lubrykant, ale też podobnie, jak w przypadku kobiet, poprawiają krążenie w strefach erogennych.

Skuteczność Zestry

Została potwierdzona całkowicie w przypadku 70% przebadanych kobiet. Pozostałe także odczuwały pewne korzystne skutki. Na skuteczność działania Zestry wpływa wiele czynników niezależnych od samego produktu. Chodzi między innymi o styl życia, dietę, a nawet poziom hormonów, wiek czy przyjmowane leki oraz suplementy diety. Część z nich może działać w sposób zmniejszający wrażliwość na bodźce, inne wręcz przeciwnie. Warto zatem przeprowadzić małe śledztwo, by wykluczyć takie czynniki. Jednocześnie Zestra jest bezpiecznym rozwiązaniem o niehormonalnym charakterze, nakładana powierzchniowo, a więc bez ingerencji w ogólne działanie organizmu.

Jak stosować Zestrę?

Produkt należy nałożyć na łechtaczkę i wargi sromowe przed albo podczas gry wstępnej. Co więcej, można go zastosować zarówno do tradycyjnego seksu, ale też do masturbacji, czy stymulacji dłonią. Pierwsze efekty działania są odczuwalne w ciągu od 3 do 5 minut, natomiast najintensywniej Zestra działa po 10 minutach od nałożenia. To wrażenie utrzymuje się z kolei nawet do 45 minut. Zestra może być stosowana łącznie z innymi środkami, np. lubrykantami. Wówczas należy nałożyć ją jako pierwszą i odczekać aż zacznie działać, a po tym czasie nałożyć inny środek. Zestrę można stosować łącznie z silikonowymi zabawkami erotycznymi. Trzeba jednak stosować prezerwatywy bezlateksowe, ponieważ oleje rozpuszczają lateks, co obniża skuteczność działania prezerwatyw. W razie infekcji intymnych czy podrażnieniach zaleca się odczekanie przed zastosowaniem Zestry. Ma ona działanie drażniące, więc może wywołać nieprzyjemne wrażenie pieczenia w okolicy ranek czy otarć. Co ważne, produkt jest całkowicie naturalny, więc może być stosowany nawet w przypadku seksu oralnego. 

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji