DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Hot Octopus

Hot Octopus pod tą enigmatycznie brzmiącą nazwą kryje się marka o niezwykłym podejściu do zabawek erotycznych. Mają ogromną wyobraźnię, która owocuje wyjątkowymi propozycjami gadżetów dla dorosłych. Starają się tworzyć produkty łączące materiały i technologie, które początkowo wcale nie miały być wykorzystywane w branży sex zabawek. Tym sposobem powstał pierwszy Guybrator, czyli wibrator dla mężczyzn. Obecnie nadal z powodzeniem wykorzystują zdobycze nauki i innowacje, by tworzyć urządzenia przynoszące przyjemność każdemu. Hot Octopus opatentował kilka własnych technologii. PulsePlate opiera się na ruchu oscylacyjnym stanowiącym idealne połączenie częstotliwości i amplitudy drgań dla osiągnięcia orgazmu nawet u mężczyzn z urazem rdzenia kręgowego. To więc rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy poszukują nowych doznań, ale chcą ponownie zacząć czerpać przyjemność z seksu. Pojawiły się też takie zabawki dla kobiet. Technologia Treble&Bass wykorzystuje różnej wielkości silniki i przeciwwagi do wytwarzania drgań o różnej częstotliwości. Jest to coś niespotykanego wśród dostępnych na rynku zabawek erotycznych. Inspiracją do stworzenia tej technologii była muzyka. Obecnie w ofercie produktów Hot Octopus można znaleźć takie rzeczy, jak wibrujące stymulatory dla mężczyzn, wibratory na palec, wibrujące pierścienie i mnóstwo innych gadżetów, których działanie opiera się na drganiach, a ma doprowadzać do orgazmów.

Najważniejsze produkty od Hot Octopus

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że większość produktów oferowanych przez tę markę łączą kompaktowe rozmiary i nowoczesny design. Na próżno tu szukać różowych ozdób, diamencików czy innych niepotrzebnych elementów. Każda z zabawek wygląda bardzo technologicznie, choć wciąż jest oczywiście przyjemna w dotyku, pokryta bezpiecznymi dla ciała materiałami. Do najważniejszych produktów oferowanych przez Hot Octopus można zaliczyć:

Mini wibrator typu bullet – to pocisk o wielkiej mocy i pięknym wyglądzie. Ma silikonową obudowę AMO, która kryje w sobie mocny silnik wytwarzający silne wibracje. Całe urządzenie wyróżnia się ciekawym designem z krzywiznami umieszczonymi w strategicznych punktach. Ważną zaletą jest oczywiście możliwość płynnego regulowania siły wibracji. Jego kompaktowe rozmiary mają kilka zalet. Pozwalają na wygodne stymulowanie łechtaczki podczas seksu, ale też na zabranie wibratora w podróż. Jest dyskretny, pracuje niezwykle cicho, a do tego jest wodoodporny, więc można go używać podczas kąpieli.

Wibrator na palec DiGiT – to jedna z najbardziej ergonomicznych zabawek erotycznych. Jest wszechstronna, pozwala wnieść grę wstępną na nowy poziom. Mocny silnik i 5 dostępnych ustawień mocy powodują, że DiGiT zmienia palec w wibrator niosący potężne orgazmy. To doskonały sposób na zabawę solo lub z partnerem, któremu można przekazać pełną kontrolę. Urządzenie szczelnie oplata palce idealnie się do nich dopasowując i zapewniając pełną wygodę użytkowania.

Pulse Duo – to stymulator dla par wykorzystujący technologię PulsePlate. Jest polecany każdej parze chcące urozmaicić swoje życie erotyczne bez względu na wiek, mobilność czy względy zdrowotne. Jest idealny także u tych osób, gdzie penetracja bywa bolesna lub pojawiają się problemy z erekcją. Urządzenie zaprojektowano tak, by mężczyzna mógł cieszyć się intensywną stymulacją bez stresu, a kobieta mogła czerpać przyjemność z drgań wytwarzanych przez podstawę gadżetu. Efekt jest taki, że para może skupić się na zbliżeniu, zostawiając całą ciężką pracę dla Pulse Duo.

Dla kogo zabawki od Hot Octpus?

Nie o wszystkich gadżetach erotycznych można powiedzieć, że są tak zaprojektowane, by nieść radość każdemu. Tu tak właśnie jest, i chodzi zarówno o kobiety, jak i mężczyzn, ale też po prostu o osoby w różnym wieku i różnym stanie zdrowia. To zdecydowanie produkty odpowiednie dla początkujących i bardziej zaawansowanych. Początkujący łatwiej wybadają swoje oczekiwania i preferencje, a doświadczeni zyskają nowe niezwykłe doświadczenia do swojej kolekcji.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji