DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Kink by DocJohnson

Marki Kink by DocJohnson nie trzeba przedstawiać. Jest ona szczególnie dobrze znana wszystkim miłośnikom technik BDSM. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z produktami tej firmy, a chcesz je przetestować, warto się dowiedzieć o niej jak najwięcej. 

W czym specjalizuje się firma Kink by DocJohnson?

Jest to międzynarodowa firma z bogatą historią istnienia. Od samego początku aktywnie działa w branży erotycznej, samodzielnie projektując oraz produkując gadżety. Jej specjalność to gadżety BDSM. Wykonane z maksymalną dbałością o detale, charakteryzują się ciekawym wyglądem i niezwykle dokładnym wykończeniem. Ich atutem są również najlepsze na rynku materiały, mające bezpośrednie przełożenie na komfort użytkowania. Aby jednak lepiej przybliżyć, z czym tak naprawdę będziecie mieć do czynienia, przedstawiamy krótką charakterystykę gadżetów BDSM Kink by DocJohnson dostępnych w naszym sklepie.

Korki i plugi analne Kink by DocJohnson

Nie miałeś do czynienia z zabawami analnymi? Chcesz ich spróbować, ale nie wiesz jakie gadżety erotyczne najlepiej się do tego nadają? Spokojnie. Firma Kink by DocJohnson przygotowała dla ciebie ciekawe propozycje. Jej plugi i korki analne dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach. Posiadają własną, stabilną podstawę lub można nimi operować trzymając je w rękach. Są wykonane z bezpiecznych materiałów, niepowodujących podrażnień. Z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń, szczególnie jeśli będziemy ich używać z dedykowanymi żelami.

Lubrykanty i żele nawilżające Kink by DocJohnson

Co trzeba wiedzieć o bezpiecznym korzystaniu z gadżetów analnych? Przede wszystkim to, że należy je stosować równolegle z żelami nawilżającymi i lubrykantami. Jest to bardzo ważne. Brak wystarczającego smarowania odbytu od środka, może grozić bolesnymi podrażnieniami. Nikt sobie nie może na to pozwolić. Konsekwencją może bowiem być bolesne podrażnienia delikatnych błon śluzowych. Aby tego uniknąć, należy stosować wodne żele nawilżające Kink by DocJohnson. Ich konsystencja ułatwia rozprowadzanie, gwarantuje dużą wydajność oraz skuteczność działania. Pamiętajmy również o tym, że są łatwo zmywalne i nie pozostawiają tłustych plam. Można je również wykorzystywać do tego, aby nawilżać nimi pochwę.

Kajdanki i pozostałe gadżety BDSM Kink by DocJohnson

Kolekcja, na którą składają się skórzane kajdanki, kneble, pejcze, zaciski i mnóstwo innych produktów, stanowi niezwykle ciekawą pozycję w dorobku firmy Kink by DocJohnson. Warto zwrócić na nią szczególną uwagę, ponieważ znajdziemy tam sex gadżety dostępne w zróżnicowanych cenach, dostępnych na każdy budżet. Pamiętać również należy o tym, że wszystkie produkty Kink by DocJohnson są bezpieczne w użytkowaniu. Zanim zostały dopuszczone do sprzedaży, przeszły setki testów. Posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, dowodzące ich bezpiecznego użytkowania.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji