Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Lista produktów marki Intimate Earth

Firma Intimate Earth od wielu lat specjalizuje się w produkcji olejków do masażu oraz innych kosmetyków erotycznych. Posiadając własne linie produkcyjne, jest w stanie w pełni kontrolować cały proces wytwarzania produktów, dbając o ich ekologiczny skład i maksymalne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. To wszystko sprawia, że marka Intimate Earth cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Olejki Intimate Earth są wykorzystywane nie tylko przez osoby indywidualne w swoich sypialniach, ale również znajdują zastosowanie w profesjonalnych salonach masażu. Naszym zdaniem to najlepsza rekomendacja, aby zaufać produktom tej marki.

Co posiada w ofercie firma Intimate Earth

Lubrykanty – intymne żele nawilżające, czyli właśnie lubrykanty są jednymi z ważniejszych produktów w ofercie tej firmy. Ich przeznaczenie jest dla każdego oczywiste. Stosuje się je w przypadkach niewystarczającego naturalnego nawilżania intymnych części ciała. Seks na sucho jest niebezpieczny. Może powodować bolesne otarcia, podrażnienia, jak również odbierać całą przyjemność płynącą ze zbliżenia. Czy można tego uniknąć? Oczywiście że tak. Jednym ze sposobów są właśnie lubrykanty Intimate Earth. W bogatym wyborze firma przygotowała produkty o dużej skuteczności działania, wydajne i o przyjaznym dla ciała składzie. Korzystanie z nich jest gwarancją długotrwałego nawilżania, nie powodowania podrażnień, a także bezpieczeństwa w kontakcie z gadżetami erotycznymi ze szkła lub silikonu.

Olejki do masażu – masaż jest jedną z ważniejszych technik gry wstępnej. Umiejętnie przeprowadzony nie tylko relaksuje, ale również pozwala skutecznie budować podniecenie i pożądanie, przygotowując ciało na zbliżające się chwile uniesienia. Aby masaż był naprawdę czystą przyjemnością, warto do jego wykonania stosować dedykowane żele. W naszej ofercie nie brakuje żeli do masażu marki Intimate Earth. Dostępne w wielu gatunkach, różnią się zapachem. Ich zadaniem jest ograniczanie tarcia, a obecność dodatkowych składników, może rozgrzewać skórę lub powodować uczucie ochłodzenia. Szczególnie ciekawych wrażeń można doświadczyć, kiedy żel będzie mieć kontakt z naszymi strefami erogennymi, jak piersi, pośladki lub uda. Bezpieczny i przyjazny skład nie powoduje ryzyka powstania alergii skórnych oraz podrażnień.

Preparaty czyszczące – w ofercie firmy Intimate Earth można również odnaleźć wysokiej jakości preparaty czyszczące. Są one wykorzystywane do utrzymania w nieskazitelnej higienie gadżetów erotycznych. Mogą również być wykorzystywane do usuwania z ciała pozostałości olejków oraz lubrykantów. Korzystanie z dedykowanych preparatów czyszczących ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala znacznie mniejszym wysiłkiem i nakładem czasu i pracy oczyścić używane wibratory, dilda i masturbatory, zapewniając im czystą, wolną od bakterii oraz zdezynfekowaną powierzchnię.

Żele zwężające pochwę – na koniec prawdziwa nowość, dostępna w ofercie naszego sklepu. Produkty firmy Intimate Earth to również innowacyjność. Wśród nowości znajdujemy niezwykle skuteczne i łatwe w stosowaniu żele zwężające pochwę. Ich stosowanie pozwala doświadczyć zupełnie nowej jakości zbliżenia. Polecane są szczególnie tym paniom, których pochwy mają nieco większy rozmiar. Rozluźnienie pochwy może im skutecznie uniemożliwiać pełne przeżywanie rozkoszy, odbierając radość ze zbliżenia. Żele zwężające działają natychmiastowo, gwarantując maksymalną skuteczność działania.

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-24 z 45 pozycji