WITAMY JESIEŃ -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 119zł

close

Lista produktów marki Miyoshi Miyagi

Marka Miyoshi Miyagi jest doskonale znana wszystkim osobom, które interesują się wysokiej jakości feromonami erotycznymi. W ofercie produktów firmy Miyoshi Miyagi znajdziemy zarówno feromony damskie, jak i męskie. Są to produkty bezzapachowe, które można użytkować w sposób niezauważony dla otoczenia. Ma to duże znaczenie w przypadkach, kiedy chcemy zainteresować swoją osobą płeć przeciwną. Dzięki feromonom możemy to zrobić w sposób bardzo naturalny, który u nikogo nie będzie wzbudzać podejrzeń. Dla osób, które nie mają takich problemów, firma przygotowała perfumy z feromonami. Są one dostępne w wielu ciekawych nutach, przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Z powodzeniem można je stosować podczas wyjścia do pracy, jak również na wieczorną randkę.

Czy feromony Miyoshi Miyagi są naprawdę skuteczne?

A czy po nocy przychodzi dzień? To oczywiście naturalne pytanie, które zadaje sobie każda osoba przed kupnem feromonów. Związany z taką inwestycją wydatek, nie pozostaje obojętny dla kieszeni. Jesteśmy jednak pewni, że nikt nie pożałuje wydanych na ten cel pieniędzy. Dzięki temu będzie można w sposób zauważalny zwiększyć swoje powodzenie u płci przeciwnej i z radością wrócić z randki. Feromony osiągają maksimum skuteczności po około 30 minutach od aplikacji. Ich moc uwalniana jest wraz ze wzrostem temperatury ciała. Dlatego tak ważny jest wybór miejsca, na które feromony zostaną aplikowane. Powinny to być części ciała dobrze ukrwione, w których temperatura utrzymuje się na stosunkowo wysokim poziomie w porównaniu z innymi częściami ciała. To między innymi szyja, dekolt i nadgarstki.

Czy perfumy z feromonami Miyoshi Miyagi to dobry pomysł na prezent?

To zależy dla kogo. Jesteśmy pewni, że na pewno są osoby, które od dawna chciały dla siebie zakupić feromony, ale nie wiedziały, jakie wybrać lub gdzie je kupić. Wszystkim im wychodzimy naprzeciw, dedykując wysokiej jakości, skuteczne feromony marki Miyoshi Miyagi. Z powodzeniem można je wykorzystać na prezent dla bliskiego przyjaciela lub przyjaciółki. Nie rekomendujemy jednak tego, aby kupować perfumy z feromonami życiowej partnerce lub partnerowi. Mogłoby to bowiem sugerować zdradę lub zaproszenie do trójkąta.

A czy perfumy z feromonami są bezpieczne?

Na to pytanie możemy odpowiedzieć bez żadnych wątpliwości. Tak, feromony marki Miyoshi Miyagi są w pełni bezpieczne dla zdrowia kobiet i mężczyzn. Składają się wyłącznie z przyjaznych dla zdrowia składników – naturalnych substancji, takich jak olejki eteryczne. Zapewniają one bardzo długą trwałość utrzymywania się zapachu, sprawiając, że możemy przez znacznie dłuższy czas oddziaływać na przeciwną płeć.

Jak dostarczane są feromony Miyoshi Miyagi?

Wszystkie produkty marki Miyoshi Miyagi posiadają oryginalne opakowanie. Jest to wytrzymałe i bardzo elegancko zaprojektowany kartonik. Takie opakowanie pozwala zrezygnować z dodatkowych form ozdabiania prezentu – np. folią, papierem ozdobnym lub torebką papierową. Chcemy również podkreślić fakt, że wszystkie przesyłki wysyłane z naszego sklepu erotycznego są dyskretnie i solidnie zapakowane.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji