DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki CB-X

CB-X jest firmą z siedzibą w Las Vegas w USA. To międzynarodowa marka, specjalizująca się w produkcji gadżetów erotycznych z poliwęglanu. Jest to szczególnie cenne i wytrzymałe tworzywo sztuczne, posiadające mnóstwo zalet. Przede wszystkim wyróżnia go bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i nie tylko. Poliwęglan jest również tworzywem bezpiecznym dla ciała, a tym samym gadżety CB-X mogą być użytkowane bez żadnych obaw – przez kobiety oraz mężczyzn. W ofercie naszego sklepu każdy z Was może otrzymać sex gadżety tej firmy dostępne w najlepszych cenach i maksymalnym wyborze. Należy przy tym wspomnieć, że firma dystrybuuje swoje wyroby na cały świat, zapewniając im długą i szeroką gwarancję.

Pasy cnoty CB-X

Jednym z najchętniej kupowanych produktów marki CB-X jest pas cnoty. Rozwiązanie to jest znane ludzkości już od czasów średniowiecza. Właśnie wtedy wykorzystywano pasy cnoty do tego, aby zadbać o czystość seksualną swoich partnerów, a czasami również dzieci. Pasy cnoty były produkowane wtedy głównie z myślą o kobietach. Dziś te role mocno się odwróciły i również panowie mogą, a czasami wręcz muszą stosować swoje pasy cnoty. Podczas ich poszukiwania, warto swoją uwagę skierować na produkty marki CB-X. Są one bezpieczne i wysoko cenione przez klientów na całym świecie. Zapewniają im maksymalny komfort użytkowania oraz niezapomniane walory i doznania użytkowe.

Męskie pasy cnoty CB-X – firma opatentowała własną konstrukcję pasów cnoty dla mężczyzn. Rozwiązanie to składa się anatomicznie wyprofilowanej kieszonki na penisa. Jest ona otwierana i zamykana na zawiasach. Aby jednak mieć pewność, że z penisa nie zrobiono użytku, do którego został on przeznaczony, pas cnoty posiada specjalne uchwyty do założenia plomb. Pozwalają one skontrolować czy urządzenie zostało otwarte czy nie. W bardziej ekstremalnej wersji, na pasie cnoty można założyć również kłódkę i kluczyk do niej zabrać ze sobą. To na pewno da gwarancję, że penis nie był wykorzystywany tak, jak sobie tego nie życzą kobiety.

Kolce do pasów cnoty – CB-X to firma znana nie tylko z pasów cnoty. Posiada ona w ofercie również duży wybór akcesoriów i dodatków do swoich gadżetów. Ich wykorzystanie pozwala w prosty sposób zmienić lub rozszerzyć funkcjonalność produktów. Przykładem mogą być gotowe kolce do pasa cnoty. Pozwalają one na to, aby założyć je wewnątrz gadżetu. W przypadku kiedy członek uzyska erekcję i zwiększy swój rozmiar, kolce będą niemiłosiernie się w niego wbijać. Ma to na celu ograniczenie podniecających myśli, które mogłyby doprowadzić do wzwodu.

Jak widać, firma CB-X swoimi gadżetami dba nie tylko o czystość fizyczną mężczyzn, ale również ich czystość duchową. Skutecznie zwalcza tym samym zarówno niechciane uczynki, jak i niepożądane myśli. Gadżety CB-X są szczególnie lubiane i chętnie kupowane przez osoby, które praktykują zabawy BDSM. W doświadczonych rękach mogą bowiem stać się formą niezapomnianych rozrywek i rozkoszy.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji