WITAMY JESIEŃ -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 119zł

close

Lista produktów marki Fifty Shades of Grey

Marka Fifty Shades of Grey ściśle nawiązuje do kultowej książki i filmu o tym samym tytule. W tej kolekcji znajdziemy najwyższej jakości gadżety erotyczne dla wymagających kobiet i mężczyzn. Fifty Shades of Grey to firma angielska, co oznacza, że wszystkie produkty zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz estetyki. Są nie tylko kusząco ładne, ale przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Chcesz się poczuć niczym jeden z głównych bohaterów książki lub filmu 50 Twarzy Greya? Jeśli tak, masz ku temu znakomitą okazję. Wystarczy wybrać dla siebie jeden z wielu gadżetów erotycznych tej marki.

Za co ludzie pokochali sex gadżety Fifty Shades of Grey?

Książka i film szybko stały się światowym przebojem, znajdując wierne grono fanów przede wszystkim wśród kobiet. Trudno się temu dziwić. Dzieła są bardzo sugestywne i świetnie oddziałują na wyobraźnię. Szczególnie dużym uznaniem w damskim środowisku cieszyły się opisy różnorodnych gier erotycznych, oczywiście z wykorzystaniem sex zabawek. Wszystkie z nich mogą stać się waszą własnością. Wystarczy tylko wybrać ten jeden produkt, którego najbardziej poszukujecie i pożądacie. Może to być oryginalna maska na twarz Fifty Shades of Grey lub klapka do bicia po pośladkach. Osoby wolące nieco bardziej wyrafinowane zabawy, mogą je uskuteczniać wykorzystując koraliki analne lub pełnowymiarowe wibratory. Nie może również się ta kolekcja obejść bez biczów i pejczów, nierozerwalnie złączonych z różnorodnymi zabawami BDSM. W każdym przypadku będziemy tu mieli do czynienia z najwyższą jakością wykonania oraz zastosowaniem niezawodnych i bardzo trwałych materiałów.

Gadżety erotyczne Fifty Shades of Grey – co musisz wiedzieć

Rynek sex gadżetów erotycznych jest dziś olbrzymi. Znajdziemy na nim miliony produktów o różnorodnym pochodzeniu. Szczególnym uznaniem wśród klientów cieszą się z oczywistych powodów te najtańsze, a zatem łatwo dostępne. Patrząc na różnice cen pomiędzy zabawkami Fifty Shades of Grey a podobnymi, o daleko wschodnim pochodzeniu, można się skusić na te tańsze. Czy to jednak będzie dobry wybór? Śmiemy w to wątpić. Jakie powinny być idealne wibratory i pozostałe gadżety erotyczne.

Bezpieczne – twoje zabawki erotyczne będą miały kontakt z najbardziej intymnymi częściami ciała. Co to oznacza? Muszą być wykonane z materiałów nietoksycznych i niepowodujących alergii. Muszą one być wolne od szkodliwych substancji, takich jak np. BPA i ftalany.

Przyjazne środowisku – również kiedy chodzi o świat zabawek seksualnych, powinniśmy być odpowiedzialni wobec środowiska naturalnego, które nas otacza. Wybierajmy zatem gadżety solidnie wykonane, dzięki czemu będziemy mogli ich używać znacznie dłużej niż innych. Ponadto starajmy się kupować takie wibratory i dilda, które zostały wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska i generujący jak najmniej odpadów.

Design – seks nie musi, a nawet nie powinien być nudny i nijaki. Szczególnie kiedy chodzi o zabawki erotyczne. Kiedy wybierzesz dla siebie jeden lub więcej produktów z kolekcji Fifty Shades of Grey, możesz być pewien, że wasza sypialni nabierze rumieńców i raz na zawsze zniknie z niej nuda.

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-24 z 71 pozycji