DZIEŃ KOBIET -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 199zł

do 8.03.2024

close

Lista produktów marki Durex

Durex to jeden z najbardziej znanych producentów prezerwatyw i kosmetyków erotycznych na świecie. Ta angielska firma ma wieloletnią historię istnienia. Firma rozpoczynała swoją działalność od wytwarzania produktów gumowych, wykorzystywanych w przemyśle. Z czasem rozwinęła na tyle swoje zakłady, że zajęła się produkcją prezerwatyw. Dziś prezerwatywy Durex są jednymi z najchętniej kupowanych na całym świecie. Słyną z dużej wytrzymałości, trwałości i dostępności w wielu w wariantach. W naszym sklepie można znaleźć bogatą gamę kondomów Durex, oferowanych w przystępnych cenach.

Jak wybrać prezerwatywy Durex dla siebie?

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru prezerwatywy jest jej rozmiar. Kupno zbyt małej prezerwatywy wiąże się z ryzykiem jej pęknięcia w czasie wzwodu. Może ona również nadmiernie uciskać prącie, doprowadzając w efekcie do utraty erekcji oraz zmniejszenia bodźców seksualnych, wynikających ze zbliżenia. Z czym natomiast wiąże się zakup prezerwatyw w zbyt dużym rozmiarze? To również może pociągać za sobą negatywne konsekwencje. Jedna z najpoważniejszych to ryzyko niekontrolowanego zsunięcia się podczas stosunku. To z kolei może grozić zarażeniem się chorobami wenerycznymi lub wirusami, jak również doprowadzenie do zapłodnienia, którego chcieliśmy uniknąć. Tym samym rozsądnie należy wybierać prezerwatywy, kierując się wskazaniami rozmiarów dostępnymi na opakowaniu każdego produktu.

Z czego wykonane są prezerwatywy Durex?

Męskie prezerwatywy produkowane są z lateksu. To bardzo wytrzymałe, rozciągliwe i elastyczne tworzywo, które nie przepuszcza wilgoci. Znakomicie zatem izoluje nasienie od pochwy, nie dopuszczając do bezpośredniego kontaktu części intymnych. Zabezpiecza to tym samym przed nieplanowaną ciążą oraz minimalizuje zagrożenie chorobami wenerycznymi. Należy pamiętać jednak o tym, że prezerwatywy nie zapewniają 100% ochrony. Ich skuteczność jest szacowana na poziomie około 95% i w dalszym ciągu jest to jeden z najwyższych wyników wśród powszechnie dostępnych metod antykoncepcji.

W jakich rodzajach występują prezerwatywy Durex?

We wszystkich, jakie tylko można sobie wyobrazić. Lista podstawowych, a jednocześnie najchętniej kupowanych modeli prezentowana jest poniżej.

Prezerwatywy Durex klasyczne – sprawdzone rozwiązanie dla każdego, komu zależy na maksymalnym poczucie bezpieczeństwa oraz chce się cieszyć maksimum doznań ze stosunku. Prezerwatywy klasyczne, nazywane również naturalnymi to uniwersalny wybór, który zadowoli wszystkich wymagających klientów.

Prezerwatywy Durex super cienkie – chcesz przeżyć swój sex na 100%? Nie chcesz, aby cokolwiek mogło ograniczać wasze uczucia? Skoro tak, należy wybrać prezerwatywy Durex ultra cienkie. Warstwa lateksu cieńsza niż w innych prezerwatywach sprawia, że w pełni poczujecie przyjemność obcowania ze sobą.

Prezerwatywy Durex prążkowane i z wypustkami – doświadcz nowego wymiaru seksu, korzystając z prezerwatyw prążkowanych i z wypustkami. Na ich powierzchni znajdują się dodatkowe elementy, mające stymulować wewnętrzne ścianki pochwy podczas stosunku, pobudzając dodatkowo zakończenia nerwowe. To ukłon w stronę kobiet, które od seksu wymagają jeszcze więcej niż zwykle.

Prezerwatywy Durex zapachowe i smakowe – chcesz urozmaicić wasz sex zabawami oralnymi? Jeśli tak, warto sięgnąć po dedykowane rozwiązania, które mogą wam to ułatwić. Smakowe i zapachowe prezerwatywy Durex zostały wzbogacone o dodatkowe aromaty, które podnoszą intensywność waszych zbliżeń.

Durex to nie tylko prezerwatywy!

Z pewnością większość z Was to wie, ale warto przypomnieć, że firma Durex produkuje nie tylko prezerwatywy. W portfolio jej produktów można znaleźć wiele innych, bardzo ciekawych wyrobów. Są to między innymi żele nawilżające i pierścienie erekcyjne dla mężczyzn. Wszystkie te produkty możecie również zamówić w naszym sklepie internetowym w super dobrych cenach.

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-24 z 45 pozycji