Uff jak gorąco! Wakacje z YourObsession -5% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 149.99zł

do 31.08.2024

close

Lista produktów marki Benefitnet

Benefitnet to producent sprawdzonych perfum z feromonami oraz licznych kosmetyków poprawiających jakość życia seksualnego. Firma posiada własne laboratoria badawcze, w których samodzielnie opracowuje receptury nowych wyrobów. Wszystkie produkty marki Benefitnet spełniają rygorystyczne kryteria i normy bezpieczeństwa, dopuszczające je do obrotu na terenie Europy. Są to wyroby przede wszystkim neutralne dla skóry i nie powodujące alergii oraz reakcji uczuleniowych. Co konkretnie zawiera oferta produktów firmy Benefitnet?

Feromony męskie i damskie

Jest to jeden z najważniejszych produktów w asortymencie tej firmy. Sprawdzone feromony o długim czasie działania, są jedną z najskuteczniejszych metod na podryw. Wystarczy kilka psiknięć, aby zainteresować swoją osobą płeć przeciwną. Feromony są jednym z lepszych sposobów na udaną randkę, której finał będzie mieć satysfakcjonujące cię zakończenie.

Kosmetyki do powiększania penisa

Oprócz feromonów, Benefitnet zajmuje się produkcją kosmetyków do zwiększania rozmiaru członka. Jest to pewna, a przy tym bardzo szybka i wygodna metoda na tymczasową zmianę rozmiaru przyrodzenia. Spraye oraz kremy i żele nakłada się na członka na kilkanaście do kilkudziesięciu minut przed zbliżeniem. Naturalne składniki wnikają do wnętrza ciał jamistych, powodując ich rozprężenie i zwiększenie rozmiaru. W efekcie do członka napływa większa ilość krwi, znacząco zwiększając jego rozmiar w stanie erekcji.

Lubrykanty i żele nawilżające

Skuteczne i bardzo wydajne lubrykanty Benefitnet to produkt potrzebny w każdej sypialni. Żele nawilżające stosuje się nie tylko w czasie seksu, ale również masturbacji. Szczególnie polecane są osobom cierpiącym na niewystarczające, naturalne nawilżanie pochwy. Efektem tego może być uczucie dyskomfortu, towarzyszące każdemu seksualnemu zbliżeniu. Brak nawilżania może również być przyczyną zmniejszonej satysfakcji.

Dla kogo dedykowane są kosmetyki Benefitnet? Dla wszystkich, którzy dbają o jakość swojego życia seksualnego i ciągle dążą do jej podwyższania. To bezpieczne, wydajne i sprawdzone produkty, które mogą wprowadzić do sypialni powiew świeżości, ułatwiając ponowne odkrywanie przyjemności, jaką może dawać seks lub masturbacja.

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-24 z 58 pozycji