Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Filtruj według

Marka

Cena

30,00 zł - 75,00 zł

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Lubrykanty i żele do fistingu

Fisting to jedna z bardziej ekstremalnych form aktywności seksualnej. Na czym polega fisting? Jest to sprawianie przyjemności seksualnej poprzez wkładanie, palców, dłoni, pięści, a czasami nawet i całej ręki do pochwy lub odbytu. Brzmi zadziwiająco? Być może, ale nie brakuje również osób, które są wielkimi fanami takich zabaw. Czy są one bezpieczne? To zależy od tego, w jaki sposób będziemy je przeprowadzać. Aby fisting uczynić jak najmniej szkodliwym i zagrażającym zdrowiu, konieczne jest zapewnienie właściwego nawilżania. Wykorzystując oferowane przez nas lubrykanty są specjalnie przystosowane do tego typu zabaw, gwarantują wysoki komfort użycia, dużą wydajność oraz bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błoną. Jak należy stosować lubrykanty do fistingu? Przed podjęciem aktywności seksualnej, zalecane jest rozsmarowanie niewielkiej ilości lubrykanty na dłoni lub genitaliach i sprawdzenie, czy warstwa żelu nawilżającego jest wystarczająco gruba i zapewniająca komfort używania.

Jak wybrać odpowiednie lubrykanty do fistingu?

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór tego typu środków, na które składają się lubrykanty dostępne w różnych pojemnościach opakowania. Są to zarówno żele do fistingu w plastikowych tubkach wyposażonych w praktyczną pompkę, tubach do wyciskania, jak również pojemniczkach do wybierania żelu palcami. W zależności od potrzeb i częstotliwości uprawiania tego typu zabaw, żele do fistingu można kupować w opakowaniach mniejszych lub większych. Wszystkie dostępne w ofercie naszego sklepu posiadają opakowania ze szczelnym zamknięciem, zabezpieczającym przed wylaniem się środka w czasie podróży. Szczególnie polecamy mniejsze opakowania, idealne na pierwsze próby zabaw, a dla koneserów tego typu aktywności żele do fistingu sprzedawane w dużych opakowaniach po 500 ml. Atrakcyjna cena naszych produktów oraz duża dostępność i szybka wysyłka to najlepszy wybór, którego mogą Państwo dokonać. Zakupy internetowe są gwarancją wygody oraz dyskrecji. Każdy z zakupionych u nas produktów dotrze do Państwa bezpiecznie zapakowany, w dyskretnym i solidnym opakowaniu.

98.8% kupujących poleca tego sprzedawcę
250 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 253 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5