Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość

NOWOROCZNE PROMOCJE -7% na cały asortyment

close
Pompki do powiększania penisa Bathmate

Pompki do powiększania penisa Bathmate

 (216)    (5)    0

Czy rozmiar ma znaczenie? Zgodnie z badaniami średnia długość penisa w zwodzie wśród Polaków wynosi 14,29 cm. Co prawda, są to wyniki znacznie lepsze, niż wśród Azjatów (Koreańczycy 9,66 cm, Japończycy 10,92 cm), jednak zdecydowanie odbiegają od oczekiwań większości kobiet i obrazu, jaki widzimy na filmach pornograficznych. "Ewolucyjnie" najbardziej premiowani są niewątpliwie mężczyźni o dużych członkach, które są lepiej przystosowane do tego, by umieścić nasienie głęboko w pochwie. Nasze partnerki uwielbiają dogłębną stymulację, choć oczywiście mogą zapewniać, że "rozmiar nie ma znaczenia" czy że "Twój maluszek jest naprawdę uroczy". Mały penis może być źródłem kompleksów i utraty pewności siebie w sytuacjach intymnych. Oczywiście, są mężczyźni, którym brak centymetrów nie przeszkadza tak bardzo. Warto jednak mieć świadomość, istnieje skuteczne rozwiązanie tego problemu: pompki do powiększania penisa oferowane przez firmę Bathmate.

Czym są pompki do powiększania penisa?

Wbrew obiegom wyobrażeniom, pompka do powiększania penisa nie jest wcale kolejnym nowym, "cudownym" wynalazkiem, którego producenci obiecają nam wszystko, by przekonać nas do zakupu. Nic bardziej mylnego. Proste pompki znane były już pod koniec XIX wieku. Z dużym powodzeniem korzystali więc już z nich nasi dziadowie i pradziadowie ;). To urządzenie, którego stosowanie może być bardzo pomocne w dwóch sytuacjach:

przy leczeniu zaburzeń erekcji - w większości przypadków problemy z erekcją wiążą się ze słabym ciśnieniem krwi w narządzie. Z tego powodu właśnie wielu mężczyzn nie może osiągnąć lub utrzymać erekcji. Stosowanie pompki do penisa powoduje, że zwiększa się ciśnienie w penisie, krew do pachwin dopływa szybciej, co sprawia, że możemy łatwiej osiągnąć i utrzymać erekcję.

przy niewielkim rozmiarze penisa - napływ krwi do penisa jaki jest skutkiem wykorzystania pompki próżniowej powoduje, że członek w sposób widoczny zwiększa swój rozmiar, jest pobudzony i nabrzmiały. Efekt ten utrzymuje się zwykle przez około 24 godziny.

Stosowanie pompki do penisa może oznaczać dla mężczyzny wiele korzyści: przede wszystkim zwiększenie i wzmocnienie erekcji. Dzięki zwiększeniu rozmiaru penis lepiej się prezentuje, podoba się kobietom i może mocniej penetrować wnętrze pochwy. To zapewni doskonałe doznania podczas stosunku obydwu partnerom. Dla wielu mężczyzn zastosowanie pompki do penisa przed stosunkiem może sprawić, że zyskają pewności siebie - pokonają niską samoocenę i kompleksy. To wpłynie pozytywnie również na ich relacje. Można spodziewać się znacznej poprawy satysfakcji z życia seksualnego.

Podczas gdy leczenie zaburzeń erekcji przy pomocy farmakologii wymaga recepty lekarza i może mieć różne nieprzyjemne skutki uboczne, wykorzystanie pompki do powiększania penisa jest metodą bezpieczną i nieinwazyjną - oczywiście, przy założeniu, że stosujemy się do zaleceń na opakowaniu i nie występują żadne przeciwwskazania. Koszt zakupu pompki jest również relatywnie niski.

Jak działają pompki do powiększania penisa?

Pompki do powiększania penisa zwykle składają się z dwóch podstawowych elementów:

cylindra - to zwykle wykonana z przyjaznego dla ciała tworzywa sztucznego tuba, w której należy umieścić penisa. Jest ona połączona z pompką;

mechanizmu pompowania - dawniej były to przede wszystkim pompki ręczne, obecnie w wyższej jakości sprzęcie spotkamy się raczej z pompkami elektrycznymi czy sterowanymi elektronicznie.

Korzystanie z pompki do penisa zwykle jest bardzo proste i przypomina obsługę zwykłej pompki. Dokładna instrukcja obsługi powinna znajdować się na opakowaniu i zawsze należy bezwzględnie się do niej stosować, w przeciwnym wypadku można się poranić. Pod wpływem wytworzonego ciśnienia krew mocniej napływa do penisa, co powoduje zwiększenie jego erekcji i jego rozmiaru. Stosując pompkę bardzo ważne jest, by kontrolować wysokość ciśnienia, które wytwarza się w urządzeniu. Z tego powodu dla początkujących użytkowników polecane są pompki do penisa z systemem mierzącym ciśnienie. Pozwalają one zachować lepszą kontrolę nad ciśnieniem, jakie oddziałuje na członek.

Pompki wodne do penisa - Bathmate

O firmie Bathmate

Spośród szerokiej oferty pompek do penisa warto zwrócić uwagę na produkty renomowanej firmy Bathmate. To firma, która została założona w 2006 roku w Wielkiej Brytanii i bardzo szybko zdobyła renomę w branży gadżetów i akcesoriów erotycznych oraz środków do czyszczenia. Prawdziwym hitem okazały się jednak produkowane przez nią pompki do powiększania penisa. Początkowo projektowane były one przede wszystkim z myślą o zwalczaniu dysfunkcji erekcji, jednak ich użytkownicy bardzo szybko zauważyli, że stosowanie urządzeń bardzo korzystnie wpływa również na wymiary penisa.

Obecnie firma Bathmate jest największym na świecie producentem pompek do powiększania penisa. Wykorzystuje ona innowacyjną technologię - pompki działają w oparciu o wodę, co pozwala osiągnąć znacznie lepsze, trwałe efekty, jednocześnie zwiększając komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Firma oferuje wyłącznie produkty z materiałów w pełni przyjaznych skórze, przebadane klinicznie. Są one produkowane w fabryce w Wakefield w Wielkiej Brytanii i spełniają wszystkie brytyjskie i unijne kryteria. Zamawiając pompki do powiększania penisa, a także wszelkiego rodzaju gadżety i akcesoria erotyczne, zawsze należy wybierać produkty znanych firm, wykonane z odpowiednich materiałów. W przeciwnym wypadku ryzykujemy podrażnienia, infekcje, a nawet poranienie narządów intymnych.

Serie pompek

Firma Bathmate oferuje 10 różnych modeli pompek do powiększania penisa, które dostępne są w trzech różnych seriach i w różnych rozmiarach. To sprawia, że każdy mężczyzna może odnaleźć model, który najlepiej odpowiada jego budowie ciała, potrzebom i oczekiwaniom.

Seria Hydro

To podstawowa, "klasyczna" seria pompek w ofercie firmy Bathmate. Obejmuje pompki, które powstały jako pierwsze na świecie pompki wodne. Cechują się one bezpiecznym, łagodnym i bardzo skutecznym działaniem. Pompki z tej serii będą idealne dla użytkowników, których penis w zwodzie ma długość od 13 do 18 centymetrów.

Seria Hydromax

W przypadku bardziej wymagających użytkowników dobrym wyborem będą produkty z serii Hydromax, których moc została zwiększona o 35%, co skutkuje jeszcze lepszymi rezultatami. Pompki wodne dostępne w tej serii dostępne są w różnych rozmiarach:

do 13 cm

od 13 do 18 cm

od 13 do 18 cm (przy większym obwodzie <16,5 cm)

oraz 18-23 cm

Seria Hydroextreme

Prawdziwy hit! Najsilniejsza na świecie pompka wodna do powiększania penisa! Dzięki dodatkowej ręcznej "gruszce" urządzenie stwarza maksymalny bezpieczny poziom ciśnienia, który bardzo intensywnie pobudza Twojego penisa, przynosząc bardzo szybkie i widoczne efekty. Znacząco poprawia wygląd, siłę i wydolność. To naprawdę potężne urządzenie dla wymagających i nie uznających kompromisów mężczyzn. Dostępny jest w tych samych rozmiarach, co produkty serii Hydromax, oferowany jest także model w wielkości +23 cm! Jest to największa pompka do penisa dostępna na rynku!

Jak dopasować rozmiar pompki do penisa?

Warto w tym miejscu wyjaśnić, w jaki sposób dopasować rozmiar pompki do penisa. Należy zawsze pamiętać, by wybierać pompkę, która będzie odpowiadała naszym rzeczywistym wymiarom - powinna być ona dobrze dopasowana, a jednocześnie pozostawiać nieco miejsca na rosnący wzwód. Wielu mężczyzn nie zna dokładnie swoich wymiarów, a niektórzy mierzą swój narząd w niewłaściwy sposób, najczęściej dodając sobie centymetrów. Zawsze mierzymy penisa w stanie pełnej erekcji, od końca kości kości łonowej do czubka. Możemy to zrobić przy pomocy najzwyklejszej, szkolnej linijki. Należy zwrócić uwagi także na obwód. Jeżeli zakupimy pompkę o zbyt małej średnicy, niemożliwe będzie wytworzenie odpowiedniego ciśnienia. Zbyt duża średnica natomiast może wygenerować zbyt duże ciśnienie (lub też nie wytworzyć w ogóle próżni).

Jak bezpiecznie używać pompki do penisa?

Korzystając z pompki do penisa należy przede wszystkim zwracać uwagę na bezpieczeństwo, dlatego też bardzo istotne jest, byśmy zawsze używali produktu w sposób zgodny z zaleceniami producenta, a także bacznie obserwowali reakcje ciała. Pompowanie jest zupełnie nowym wrażeniem dla naszego organizmu, ciało musi się do niego stopniowo przyzwyczaić. Z tego powodu błędem może być zamawianie od razu najsilniejszego modelu i korzystanie z niego w długich seriach. Lepiej zacząć od delikatniejszych pompek, a moc ssania zwiększać stopniowo. Najlepiej korzystać z pompki 2-3 razy w tygodniu w sesjach trwających nie dłużej niż piętnaście minut.

Doznania podczas korzystania z pompki nie są wcale nieprzyjemne - wręcz przeciwnie! Przypominają nieco pieszczoty oralne. W żadnym wypadku nie powinno to wywoływać bólu czy silnego dyskomfortu. Jeśli taki wystąpi należy przerwać korzystanie z pompki. Odrętwienie, pęcherze, czy niewielki obrzęk może być oznaką, że zbyt długo korzystamy z pompki - w takim wypadku należy zaprzestać korzystania z urządzenia do czasu, gdy objawy znikną. W przypadku, gdy te problemy utrzymują się lub towarzyszą im silne dolegliwości bólowe, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Należy pamiętać również, że występują pewne przeciwwskazania do korzystania z pompki: choroby układu krążenia, anemia sierpowata, przyjmowanie leków rozrzedzających krew czy urazy penisa.

Czyszczenie pompek do penisa

Przy stosowaniu pompki niezwykle ważną kwestią jest dbałość o higienę, w przeciwnym wypadku możemy spowodować infekcję. Przed i po każdym użyciu pompki należy czyścić ją przy pomocy przeznaczonych do tego celu środków antybakteryjnych - najlepiej zakupić u producenta odpowiedni zestaw do czyszczenia pompki.

Pompki do powiększania penisa to skuteczny sposób na lepsze wymiary i silniejszą erekcję. Z powodzeniem stosowane są od lat. Nowoczesne pompki wodne Bathmate dają fantastyczne rezultaty, a przy tym są bezpieczne i przyjazne dla ciała. Można kupić urządzenia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i wymiarów. Przy korzystaniu należy zawsze stosować się do zaleceń producenta, zwracać uwagę na przeciwwskazania i bezpiecznie dozować stymulację. To poprawi wygląd i kondycję Twojego penisa oraz siłę erekcji. Zyskasz pewność siebie w sytuacjach intymnych i większą satysfakcję z życia seksualnego.

 (216)    (5)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz