MAJOWE PROMOCJE -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 119zł

close
Czym różni się Lovense Lush 1 od Lovense Lush 2

Czym różni się Lovense Lush 1 od Lovense Lush 2

  Sex-shop-YourObsession  

 (454)    (5)    0

Wibratory zyskują coraz większą popularność. Jeszcze niedawno wiele kobiet wstydziło się swojej seksualności i uważało, iż zaspokajanie swoich własnych potrzeb jest czymś złym. Obecnie wibratory cieszą się coraz większą sprzedażą, a wśród czynników, które przyczyniły się do wzrostu tej popularności, zaliczyć można wzrost świadomości kobiet na temat swojej seksualności, a także zerwanie z wszelkimi stereotypami. Wśród najbardziej zaawansowanych pod względem technologicznym wibratorów wymienić można dwa najpopularniejsze modele: Lovense Lush 1 i Lovense Lush 2. Czym różnią się poszczególne modele? Na który wariant warto się zdecydować?

Wibrujące jajko Lovense Lush - czym jest i jak używać?

Wibrator Lush to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie wibratorów wewnętrznych dla kobiet. Przeznaczony jest głównie do stymulacji punktu G. Innowacyjność urządzenia objawia się między innymi w tym, iż urządzeniem można sterować dzięki wygodnej aplikacji mobilnej. Co ciekawe, jest to pierwszy wibrator dla kobiet, którym można sterować dzięki Apple Watch. Jajko Lovense Lush to niewielkie, wibrujące jajeczko służące do niezwykle zmysłowej stymulacji waginalnej. To flagowy produkt marki Lovense, który zrewolucjonizował rynek wibratorów. To dzięki tej propozycji marka zyskała ogromną popularność i stała się jednym z liderów sprzedaży erotycznych zabawek w Polsce. Dlaczego jajko Lovense Lush 1 i 2 jest tak chętnie kupowane przez Polki? Wibrator Lush to wariant wibratora, którym można sterować dzięki aplikacji mobilnej. Wśród zalet jajeczka wymienić można:

Różnorodność trybów wibracji do stymulacji waginalnej

Możliwość wibrowania w rytm muzyki

Reakcję urządzenia na dźwięki płynące z otoczenia

Możliwość sterowania jajeczkiem z dowolnego miejsca

Chociaż jajeczko od Lovense stworzone zostały z myślą o kobietach, może ono pełnić funkcję zabawki dla dwojga. To doskonałe urozmaicenie gry wstępnej oraz pieszczot. Ze względu na możliwość sterowania jajeczkiem na odległość, wariant ten doskonale sprawdzi się wśród par, które mieszkają osobno. Dzięki niemu rozłąka będzie znacznie mniej bolesna! Głównym atutem jajeczek Lush jest wysoka jakość ich wykonania. Stworzone zostały one z silikonu medycznego, który gwarantuję bezpieczeństwo oraz higienę podczas użytkowania. Silikon medyczny to materiał przyjemny w dotyku, który nie spowoduje żadnych podrażnień, ani reakcji uczuleniowej. Jajeczka wibrujące Lush współpracują z systemami operacyjnymi, takimi jak Android, iOS, macOS, Win 7,8 i 10. Jak stosować jajeczko? Wystarczy pobrać darmową aplikację, która umożliwia generowanie różnych konfiguracji wibracji. Jajeczko należy umieścić w pochwie i włączyć wybrany program. 

Różnice pomiędzy Lovense Lush 1 i Lovense Lush 2

Lush 1 to klasyka gatunku. Pokochały go kobiety, którym zależy na maksymalnych doznaniach seksualnych. Dzięki temu modelowi marka Lovense zyskała ogromną popularność i stała się jednym z liderów sprzedaży wibratorów. Uwagę warto zwrócić jednak także na młodszego brata wibratora, czyli Lush 2. Urządzenia te są niemal identyczne. Wyróżniają się intensywny, różowym kolorem, najwyższą jakością wykonania oraz możliwością sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej. Dostrzec można jednak pewne zasadnicze różnice. Wibrator Lush 2 w porównaniu ze swoim starszym odpowiednikiem zabezpieczony został w nieco mocniejszy silnik, który generuje silniejsze wibracje. Cechą różnicującą jest także zmiana lokalizacji przycisku włączania urządzenia. W przypadku Lush 1 był on na jajeczku, natomiast w przypadku Lush 2, twórcy zdecydowali się na umieszczenie go na ,,ogonku'', czyli części, której nie aplikuje się do pochwy. Po skończonej zabawie zarówno pierwsze, jak i drugie urządzenie wystarczy umyć wodą z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Podczas stosowania wibratora nie należy zapominać o stosowaniu dodatkowego nawilżenia w celu zwiększenia doznań i odczuwanie maksymalnej przyjemności ze stymulacji pochwy. 

Wibrujące jajko Lush - Które lepsze?

Które jajeczko od Lovense jest lepsze? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Podpowiemy jednak, w jakich przypadkach poszczególne warianty mogą sprawdzić się lepiej. Ze względu na fakt, iż Lush 2 został wzmocniony o lepszy silnik, emitujący intensywniejsze wibracje, Lush 2 przypadnie do gustu kobietom, które mają za sobą poród naturalny. Jak wiadomo, w jego wyniku osłabiają się ścianki pochwy, dlatego delikatne wibracje mogą być odczuwane znacznie słabiej, niż w przypadku, kiedy ścianki pochwy są napięte. Lush 2 dedykowany jest także dla pań, którym zależy na maksymalnych doznaniach. Starszy odpowiednik przypadnie do gustu kobietom, które dopiero rozpoczynają przygodę z wibratorami tego typu. Dzięki nieco łagodniejszym doznaniom będą miały okazję lepiej poznać swoje ciało i wyczuć punkt G, który odpowiada za maksymalne doznania erotyczne. Wariant ten sprawdzi się także w przypadku ograniczonego budżetu, gdyż jest nieco tańszy, niż nowszy odpowiednik. Oczywiście decyzja uzależniona jest od indywidualnych potrzeb i preferencji. Urządzenia nie różnią się materiałem wykonania ani ilością funkcji. Tak więc wersję Lush 1 zalecamy osobom młodym, które dopiero poznają swoje ciało i chcą powoli je odkrywać, natomiast panie, którym zależy na nieco intensywniejszych doznaniach lub też te, które w wyniku porodu, ingerencji ginekologicznych lub wieku skarżą się na nieco osłabione doznania seksualne zalecamy Lush 2. 

Podsumowanie

Wibratory cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet bez względu na wiek i poziom potrzeb seksualnych. Wibratory służą nie tylko jako urządzenia do zaspokojenia popędu seksualnego, ale także jako gadżet edukacyjny, który może przyczynić się do poprawy jakości życia seksualnego z partnerem. Chociaż wibratory dedykowane są kobietom, Lovense Lush może stanowić gadżet erotyczny służący obojgu partnerom. To możliwość urozmaicenia gry wstępnej oraz spotęgowania doznań w trakcie seksu. Warianty te ze względu na możliwość sterowania aplikacją mobilną dostosowują się do potrzeb oraz preferencji każdej kobiety. Oba warianty cechują się najwyższą jakością oraz innowacyjnością, jednak wariant Lush 2 emituje silniejsze wibracje i to stanowi główny czynnik odróżniający urządzenia.

 (454)    (5)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz