Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość

Feromony

Jest 96 produktów.

Pokazano 1-24 z 96 pozycji

Skuteczne damskie i męskie feromony

Feromony to naukowo dowiedziona metoda na skuteczne uwodzenie. Przypomnij sobie sytuacje z przeszłości, kiedy wielokrotnie i przez długi czas próbowałeś zainteresować kogoś swoją osobę. Podejmowałeś różne próby i działania, które kończyły się niepowodzeniem. To z pewnością mogło być frustrujące i prowadzić do rezygnacji i utraty wiary w samego siebie. Tymczasem rozwiązanie tego problemu masz na wyciągnięcie ręki. Są nimi feromony. Czym są feromony? Jest to specjalnie opracowana kompozycja zapachów damskich i męskich, składających się z różnych składników. Oprócz walorów czysto kosmetycznych, czyli tego, że po ich użyciu będziesz po prostu ładnie pachnieć, zawierają również ekstrakty specjalnie wyselekcjonowanych olejków i hormonów, których zadaniem jest podświadome wywołanie zainteresowanie naszą osobą. Feromony działają niczym niewidoczny i bezgłośny język komunikacji, którym dwie osoby wzajemnie się porozumiewają na pewną odległość. Ciało każdego z nas reaguje na pewne niedostrzegalne przez nozdrza zapachy. To właśnie feromony. Istnieją feromony neutralne, negatywne i pozytywne. Te pierwsze są obojętne i przebywając w towarzystwie osoby, która nimi pachnie, niczego nie odczuwamy. Nie jest nam w jej towarzystwie ani źle, ani dobrze. Po prostu są dla nas neutralne.

Jak wybrać przyciągające feromony?

Feromony negatywne działają niczym sygnał ostrzegawczy lub czerwone światło. Podświadomie nam mówią, że pachnąca nimi osoba nie jest dla nas właściwym wyborem. To z tego powodu nie czujemy się komfortowo w jej otoczeniu i po prostu jej unikamy. Feromony pozytywne działają na nas jak magnes. Przyciągają do takiej osoby, sprawiają, że czujemy się w jej towarzystwie dobrze, podoba nam się i zaczynamy sami siebie wyobrażać się u jej boku. Właśnie tego typu feromony posiadamy w swojej ofercie. Są to feromony damskie oraz męskie, sprzedawane w wygodnych do aplikacji flakonikach. Bardzo wydajne, trwałe i skuteczne, na pewno wielu osobom pomogą odnieść sukces w relacjach damsko-męskich. Teraz i ty możesz je kupić w bardzo dobrej cenie, korzystając z oferty naszego sklepu internetowego. Więcej o feromonach dostępnych w naszym sex-shopie znajdziesz na  naszym blogu. Zapraszamy.

98.9% kupujących poleca tego sprzedawcę
291 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 294 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9