Feromony - czym jest tajemnicza substancja która decyduje o twoim seksapilu?

Feromony - czym jest tajemnicza substancja która decyduje o twoim seksapilu?

  Sex-shop-YourObsession  

 (87)    (2)    0

Zwiększają naszą atrakcyjność, przyciągają potencjalnych partnerów seksualnych, a do tego pomagają przeprowadzać korzystne dla nas biznesowe negocjacje. Czym tak naprawdę są feromony i jak znaleźć takie, które naprawdę spełnią swoje zadanie? Przekonaj się!

Co to są feromony?

Feromony to substancje semiochemiczne, czyli używane przez zwierzęta i rośliny związki chemiczne, które służą przekazywaniu informacji czy wywieraniu odpowiedniego wpływu na otoczenie, zarówno w celu zaznaczenia swojego terytorium, jak i informowania partnerów o gotowości seksualnej. Feromony są istotnym elementem funkcjonowania w społeczności zwierząt. Największa ich grupa to mieszanka wielu różnych substancji chemicznych, często z jednym dominującym składnikiem. Większość feromonów to substancje lotne, wywołujące reakcję skutecznie już przy minimalnym stężeniu. Ze względu na swoja funkcję, feromony dzieli się między innymi na płciowe, alarmowe, obronne, markujące terytorium lub drogę. Występowanie feromonów u człowieka trudno jest potwierdzić, ale nadania prowadzone przez dr Marthę McClintock dowiodły niezbicie, że na przykład w pocie i oddechu mężczyzn obecne są związki, które decydują o ich atrakcyjności w oczach kobiet, a synchronizacja cyklów miesiączkowych kobiet zamkniętych w jednym pomieszczeniu przez długi czas również ma związek z emisją substancji semiochemicznych.

Jak więc właściwie zrozumieć działanie feromonów? To substancje wydzielane przez ciało, ułatwiające nam codzienną komunikację z innymi ludźmi – od współpracowników aż po dzieci i partnera seksualnego. Przekazuję informację o naszym stanie emocjonalnym, ekscytacji, strachu. To, jak pachnie nasze ciało ma ogromny wpływ na to, czy jesteśmy postrzegani jako zmysłowi, pociągający, zestresowani, profesjonalni, gotowi do walki.

Zastosowanie i działanie feromonów

Feromony dostępne są w sklepie YourObsession.pl w kilku wariantach. Te w formie kompozycji zapachowych zastąpią nasze ulubione perfumy o trwałych i podniecających zapachach, z kolei feromony w formie bezwonnego spray’u aplikować można w duecie z ulubioną wodą kolońską czy toaletową, również na ubrania.  Odpowiednio dobrane, aplikowane na nadgarstki, zagłębienie szyi, kark, zgięcia łokci i kolan (czyli w okolicach żył, tam, gdzie skóra jest najcieplejsza, a krew pulsuje skórą) feromony, będą podkręcały naszą atrakcyjność, przyciągały do nas potencjalnych partnerów i partnerki. Jak dowodzą badania przeprowadzane na feromonach w kontekście seksualnym, ludzie w kontakcie z tego rodzaju substancjami stają się pobudzeni seksualnie aż o 200% bardziej w porównaniu do placebo.  Jednak zwiększanie seksapilu to nie wszystko co potrafią te substancje. Mogą też przydać się w biznesie, bo wpływają na to, jak oceniają nas rozmówcy i czy są bardziej skłonni do przyznania nam racji lub do korzystnych dla nas negocjacji. Co ważne, działają podprogowo, czyli kodują i przekazują pozytywną informację na nasz temat bez angażowania świadomości drugiej osoby.

Rodzaje feromonów: damskie i męskie

Przed zakupem feromonów warto sprawdzić przede wszystkich ich działanie. Na przykład te zawierające androstenol będą idealne dla osób potrzebujących większej łatwości socjalizacji na imprezie czy półformalnym spotkaniu z potencjalnymi kontrahentami, z kolei androsteron doda nam prestiżu i zapewni autorytet w oczach innych. Pod uwagę należy też wziąć płeć, dla jakiej dana substancja będzie najlepsza. Androstenon tworzy aurę dominacji, ale używany w większych dawkach może wywoływać w innych poczucie zagrożenia, stosowany jest więc najczęściej przez mężczyzn. Estratetraenol jest z kolei typowo damskim feromonem. Wśród dostępnych w sexshopie YourObsession.pl feromonów znaleźć można zarówno propozycje dla niej, jak i dla niego.

Kobiety mogą wybrać na przykład perfumy z aktywnym kompleksem feromonów Miyoshi Miyagi NEXT X (https://yourobsession.pl/feromony/2567-feromony-miyoshi-miyagi-next-x-dla-kobiet-24ml.html), pozbawiony zapachu dezodorant z naturalnymi feromonami marki System Jo (https://yourobsession.pl/feromony/3008-dezodorant-z-feromonami-system-jo-phr-body-spray-women-men-5-ml-kobieta-mezczyzna.html) czy intensyfikujące seksapil perfumy z serii PheroStrong dla pań (https://yourobsession.pl/feromony/5334-pherostrong-for-women-15-ml-feromony-dla-kobiet.html). Wysoko ocenianym przez klientów bestsellerem jest również damski zapach Phobio (https://yourobsession.pl/feromony/5346-phobium-women-15-ml.html) z nutami intensywnej ambry, pikantnej gałki muszkatołowej oraz kojącej zmysły bergamotki. Ciekawą propozycją jest również seria perfum marki Obsessive: Spicy (https://yourobsession.pl/feromony/11123-spicy-perfumy-z-feromonami-50ml.html) o orientalno-kwiatowym zapachu, Sexy (https://yourobsession.pl/feromony/11124-sexy-perfumy-z-feromonami-50ml.html) uwodzący marokańskim jaśminem oraz Fun (https://yourobsession.pl/feromony/11125-fun-perfumy-z-feromonami-50ml.html) z praliną i gruszką.

Panom z kolei do gustu może przypaść działanie takich produktów, jak Sexual Attraction Man Formula (https://yourobsession.pl/feromony/5356-sexual-attraction-man-formula-15ml.html), MAGNETIFICO Secret Scent (https://yourobsession.pl/feromony/11102-magnetifico-secret-scent-for-men-20-ml.html) czy skoncentrowanej formuły Pheromone Essence popularnej marki shs-store (https://yourobsession.pl/feromony/5355-pheromone-essence-for-men-75ml.html). Również w ofercie renomowanej marki  Miyoshi Miyagi mężczyźni znajdą wiele wariantów dla siebie, chociażby wypełnioną feromonami kompozycję Instinct, w której wyczuć można lukrecję, zamsz, a także słodką wanilię i rum (https://yourobsession.pl/feromony/2550-feromony-miyoshi-miyagi-original-instinct-dla-mezczyzn-15ml.html). Warta uwagi jest również skoncentrowana formuła feromonów BeMINE PURE MAN od LOVELY LOVERS (https://yourobsession.pl/feromony/11118-lovely-lovers-bemine-pure-for-man-10-ml.html). Produkt ten wykazuje silne działanie, które zaskoczyć może największych niedowiarków. Przeznaczona dla mężczyzn jest również Chakra (https://yourobsession.pl/feromony/5358-chakra-10ml.html), niezwykła receptura siedmiu chińskich feromonów, która zdobyła nie tylko uznanie klientów na całym świecie ale też wiele prestiżowych nagród.

Pary mogą też eksperymentować ze specjalnie przeznaczonymi dla nich zapachowymi afrodyzjakami, na przykład w postaci olejku do ciała Extase Sensuel Hot Oil o zapachu zmysłowej jeżyny (https://yourobsession.pl/feromony/1938-olejek-z-feromonami-extase-sensuel-hot-oil-blackberry.html) czy marakui (https://yourobsession.pl/feromony/1939-olejek-z-feromonami-extase-sensuel-feromon-hot-oil-passion-fruit.html). Wystarczy kropelka roztarta na ciele podczas masażu czy gry wstępnej, żeby rozpalić namiętność i wzmocnić fizyczne przyciąganie.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na przemyślane, eleganckie opakowania feromonów, które czynią z nich przepiękny pomysł na podarunek dla bliskiej osoby z okazji Świąt, urodzin czy Walentynek. Designerskie flakoniki zaprojektowane z myślą o estetycznych preferencjach mężczyzn i kobiet pomogą odróżnić odpowiednią kompozycję na półce w łazience, a dodatkowo będą stanowiły jej idealną ozdobę.

Czy feromony naprawdę działają i czy są bezpieczne?

Czy skuteczność feromonów jest jedynie wymysłem ich producentów? Profesjonalne badania prowadzone na tych substancjach udowadniają ich rzeczywiste działanie. Przeprowadzane są najczęściej metodą tak zwanej podwójnie ślepej próby. To oznacz, że ich działanie za każdym razem porównywane jest do działania placebo, czyli substancji kontrolnej. Zarówno osoby, które testują feromony, jak i badający naukowcy, nie wiedzą, który z aplikowanych środków stanowi feromony, a który właśnie placebo, co wyklucza możliwość pomyłki. Co więcej, działania feromonów są stale poddawane wnikliwym analizom, a do użytku dopuszczane są wyłącznie te, które maja bezpieczne i neutralne dla naszego organizmu działanie. Jeśli chcemy jednak trafić na naprawdę dobry produkt, powinniśmy zawsze kupować je u sprawdzonego źródła, takiego jak sklep YourObsession.pl. Proces pozyskiwania feromonów jest niezwykle kosztowny, więc odpowiednie ich stężenie gwarantują produkty renomowanych marek, takich jak System Jo, Miyoshi Miyagi czy Phobium.

 (87)    (2)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz