Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Filtruj według

Marka

Cena

60,00 zł - 120,00 zł

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Lubrykanty i żele wodno silikonowe

Szukasz niezwykle skutecznego lubrykantu, który będzie łączyć zalety bezpieczeństwa lubrykantów wodnych i trwałości lubrykantów silikonowych? Jeśli tak, mamy produkt odpowiedni dla twoich potrzeb. Są to tak zwane lubrykanty hybrydowe, czyli specjalnie opracowana kompozycja lubrykantów wodnych i silikonowych, połączonych w jedną całość. Jaka jest ich przewaga nad konkurencyjnymi gatunkami? Przede wszystkim bardzo duża trwałość działania. Lubrykanty wodne rozpuszczając się w wodzie, zachowują najwyższą sprawność działania dopiero w pierwszym etapie zbliżenia. Z każdą chwilą mocniej się rozcieńczają, wymagając niekiedy ponownego nałożenia. Z kolei lubrykanty silikonowe w wysokim stężeniu gwarantują duży poślizg oraz trwałość, ale mogą pozostawiać tłuste plamy. Rozwiązaniem łączącym największe korzyści obu gatunków lubrykantów są hybryd. Wydajne i bezpieczne. Trwałe i łatwe do zmywania. Wydajne i bezpieczne dla skóry oraz gadżetów erotycznych. Lubrykanty wodno silikonowe w większości składają się z żeli na bazie wody oraz niewielkich ilości dodatków, w tym lubrykantów silikonowych.

Kiedy zdecydować się na lubrykanty wodno silikonowe?

Przede wszystkim wtedy, kiedy czujesz, że nawilżanie lubrykantami wodnymi jest niewystarczające lub musisz aplikować jednorazowo dużą dawkę. Warto podkreślić, że zbyt duża ilość środka nawilżającego również może powodować pewien dyskomfort podczas zbliżenia, a ponadto czyni zakup mało wydajnym. W takich przypadkach warto na próbę sięgnąć po lubrykant wodno silikonowy. Jest on kilka razy bardziej wydajny i odporny na rozcieńczanie. Ponadto tego typu żele nawilżające wykonane w technologii hybrydowej są bardzo wydajne. Wystarczy już niewielka ilość, aby zapewnić należyte nawilżenie utrzymujące się przez długi czas. Pozwala to zakupić mniejsze opakowanie w niższej cenie i cieszyć się tym, jak długo żel nawilżający będzie nam służyć. Żele tego typu można również bez obaw stosować do wielu innych zabaw, jak masturbacja ręczna lub z użyciem gadżetów. Tworząc trwałą warstwę poślizgową, pozwalają zwielokrotnić odczuwanie przyjemności, gwarantując mnóstwo satysfakcji z seksu.

98.8% kupujących poleca tego sprzedawcę
254 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 257 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5
  • Mega szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam tego Sprzedawcę!!!

  • Jak najbardziej polecam

  • Super!