Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Filtruj według

Marka

Cena

0,00 zł - 240,00 zł

Jest 116 produktów.

Pokazano 1-24 z 116 pozycji

Bezpieczne dla ciała lubrykanty wodne

Lubrykanty wodne, czyli te, w których większą objętość składników stanowi czysta woda zagęszczona gliceryną oraz dodatkami pielęgnacyjnymi, są jednymi z najchętniej kupowanych na rynku. Jakie zalety mają wodne żele nawilżające? Przede wszystkim są w pełnie ekologiczne i przyjazne dla ciała. Brak syntetycznych składników sprzyja alergikom, a lekka formuła ułatwia nakładanie, równomierne rozprowadzanie, a także zapewnia lepsze zmywanie bez ryzyka pozostawiania tłustych śladów. O czym należy pamiętać, kiedy kupuje się lubrykanty wodne? Przede wszystkim o tym, aby wybrać najlepszy rodzaj, zgodny ze swoimi upodobaniami. Część lubrykantów wodnych jest neutralna pod względem zapachu i smaku, z kolei inne mogą zawierać pewne dodatki kosmetyczne. Każdy z nich jest jednak dokładnie przebadany i gwarantuje pełnię satysfakcji wynikającą z użytkowania.

Jak używać lubrykantów wodnych?

Pamiętać należy o tym, że ich lekką formułą i baza z wody, nie zapewniają tak długiego efektu nawilżania i smarowania jak na przykład lubrykanty silikonowe. Oznacza to potrzebę ich częstszego nakładania przy długich stosunkach. Nie jest to jednak ich wadą, a zaletą. Lubrykanty rozcieńczają się wodą, co gwarantuje ich łatwe zmywanie i pranie pościeli. Nie pozostawiają również tłustych śladów i nie powodują podrażnień delikatnych miejsc ciała. Wybierając wodne lubrykanty, warto zastanowić się nad opakowaniami wyposażonymi w pompkę. Mają one wiele zalet. Przede wszystkim gwarantują czyste i higieniczne użycie bez ryzyka zanieczyszczenia zawartości. Ponadto minimalizują ryzyko zabrudzenia odzieży przez niekontrolowane wylanie się większej ilości środka. Jeśli zamierzacie zabrać lubrykanty wodne w daleką podróż, polecamy natomiast mniejsze i poręczne opakowania w postaci tuby ze szczelnym korkiem. Zajmują niewiele miejsca w bagażu, ich opakowanie jest dyskretne, a łatwe w użyciu opakowanie sprawdza się w każdych warunkach. Wszystkie nasze lubrykanty dostępne są w różnych wielkościach opakowań i zawsze są produktem najwyższej, sprawdzonej jakości.

98.8% kupujących poleca tego sprzedawcę
250 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 253 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5