Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Filtruj według

Marka

Cena

15,00 zł - 375,00 zł

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Lubrykanty i żele silikonowe

Czym są lubrykanty silikonowe? Jaka jest różnica pomiędzy lubrykantami silikonowymi i lubrykantami wodnymi? Czy lubrykanty silikonowe są bezpieczne dla ciała i czy można je stosować również dla gadżetów erotycznych i prezerwatyw? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź poniżej. W sprzedaży posiadamy lubrykanty silikonowe znanych i cenionych producentów, oferując je w korzystnych cenach oraz dużym wyborze. Lubrykant silikonowy, jak sama nazwa wskazuje, oparty jest na silikonowej bazie. Jedną z najważniejszych zalet silikonu jest jego wysoka właściwość lubrykacyjna, czyli nawilżająca. Już niewielka ilość silikonu pozwala uzyskać doskonałe i przede wszystkim długotrwałe utrzymanie warstwy nawilżającej. Kiedy warto stosować lubrykanty silikonowe? Są one wysoko polecane wszystkim, którzy lubią dłuższe aktywności seksualne. W odróżnieniu od lubrykantów na bazie wody, te silikonowe zapewniają nawet do kilkudziesięciu minut utrzymania się warstwy poślizgowej, nie zmuszając do nakładania kolejnej powłoki. Zwiększa to tym samym ich wydajność, a także poprawia komfort współżycia.

Czy lubrykanty silikonowe są bezpieczne?

Na temat lubrykantów silikonowych krąży wiele mitów i legend. Część z nich nie jest zgodna z prawdą, a tym samym powoduje, że wiele osób obawia się ich korzystania. Przede wszystkim lubrykanty silikonowe są bezpieczne dla ciała, wyjątkiem są osoby uczulone na dodatki silikonowe. Można je również bezpiecznie używać w zestawieniu z prezerwatywami. Kiedy jednak nie powinno się stosować tego typu środków nawilżających? Przede wszystkim wówczas, gdy zamierzamy do swoich zabaw zaangażować gadżety erotyczne. Część z nich jest pokryta specjalną powłoką na bazie gumy, która może wchodzić w reakcje z silikonem. W takich przypadkach zalecamy wymienić lubrykant silikonowy na neutralny silikon na bazie wody. Żele nawilżające na bazie silikonu nie są również trudne w zmywaniu. Wystarczy użyć niewielkiej ilości ciepłej wody z mydłem lub innym detergentem, aby usunąć pozostałości tłustych śladów, mogące pozostawać na powierzchni.

98.8% kupujących poleca tego sprzedawcę
254 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 257 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5
  • Mega szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam tego Sprzedawcę!!!