Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Filtruj według

Marka

Cena

15,00 zł - 285,00 zł

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-24 z 57 pozycji

Lubrykanty i żele analne

Jesteś miłośnikiem zabaw analnych? A może dopiero chcesz się przekonać, jak smakuje sex w wydaniu od tyłu? Aby przejść inicjację w sposób jak najprzyjemniejszy i najbezpieczniejszy, warto się odpowiednio do tego przygotować. Naturalne jest, że pierwszy stosunek lub masturbacja analna może budzić obawy i wątpliwości? Czy uzasadnione? To zależy. Strach przed bolesnością to jeden z największych hamulców, powstrzymujących od podjęcia decyzji o współżyciu analnym. Na szczęście istnieją sposoby oraz środki, pozwalające zminimalizować wszystkie te niedogodności. Są nimi lubrykanty analne. Potocznie nazywane żelami nawilżającymi, lubrykanty analne mają specjalny skład, bezpieczny i delikatny dla wrażliwych części anusa. Ich użycie pozwala uzyskać trwały film i powłokę zmniejszającą tarcie.

Dlaczego należy używać lubrykantów analnych?

To bardzo ważne pytanie, na które należy udzielić odpowiedzi. W odróżnieniu od pochwy odbyt nie posiada właściwości naturalnego nawilżania. Oznacza to, że podczas stosunku lub masturbacji występuje w nim suchość. Może to prowadzić do bolesnych otarć i uszkodzeń błony, w konsekwencji wywołując infekcje i stany zapalne. Lubrykanty analne pozwalają to ryzyko zmniejszyć, wytwarzając ochronną warstwę, wydajnie zmniejszającą smarowanie. Jakiego rodzaju lubrykanty analne są polecane? Przede wszystkim te na bazie wody. Są bezpieczne zarówno w kontakcie ze skórą, błoną oraz wszystkimi rodzajami gadżetów jak i prezerwatywami. W odróżnieniu od klasycznych lubrykantów analnych opartych na bazie wody mają specjalnie zagęszczoną konsystencję, aby przez dłuższy czas zapewniały nawilżanie i smarowanie. Lubrykanty analne są bardzo wydajne i wystarczy już niewielka ilość, aby przez długi czas gwarantować niezawodne smarowanie i przyjemność z pieszczot. Bez względu na to, jaki rodzaj lubrykantów się używa, należy pamiętać o konieczności utrzymania wysokiej higieny odbyty. Konieczność dokładnego mycia, a czasami również wykonania lewatywy z pewnością jest jedną z tych czynności, o której należy pamiętać. Zapewni to jeszcze większą przyjemność oraz komfort zbliżenia.

98.8% kupujących poleca tego sprzedawcę
254 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 257 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5
  • Mega szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam tego Sprzedawcę!!!