Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Filtruj według

Marka

Cena

15,00 zł - 270,00 zł

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-24 z 63 pozycji

Feromony dla kobiet

Damskie feromony to produkty najwyższej jakości, których skuteczność działania dowiodły liczne badania. Jak działają tego typu zapachy z dodatkiem feromonów? Są one przeznaczone do używania przez kobiety, które pożądają kobiet. Aby odnieść oczekiwany efekt działania, feromony należy zastosować na nagie ciało w przedziale czasu i częstotliwości określonej przez producenta. Informacja na ten temat najczęściej umieszczona jest na opakowaniu. Przeglądając różne feromony damskie, można zauważyć, że sprzedawane są w różnych cenach. Skąd wynika ta różnica? Przede wszystkim wpływ na cenę ma stężenie feromonów w poszczególnym zapachu. Część tych tańszych ma mniejszą ilość feromonów, co zmusza do ich częstszego aplikowania w większej ilości. Tym samym wpływa to na ograniczoną długość użycia całego flakonika, zmuszając do częstszego zakupu. Droższe feromony damskie mają ich większe stężenie. Oznacza to, że zachowują trwałość i skuteczność działania przez dłuższy czas, a pojedyncze opakowanie jest bardziej wydajne.

Na które feromony damskie się zdecydować?

Na takie pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Należy zaznaczyć, że wszystkie sprzedawane przez nas feromony damskie to produkty najwyższej jakości znanych i cenionych polskich i zagranicznych producentów. Wybór może być podyktowany oczekiwaniami i zasobnością portfela. Spośród kilkuset różnych feromonów damskich, posiadamy takie, które kosztują w granicach 20 złotych, jak i te, których cena rozpoczyna się od 100 złotych. Bardzo dużą pomocą w wyborze odpowiedniego zapachu może się okazać szczegółowy opis, umieszczony przy każdym produkcie. Pozwala on zapoznać się ze sposobem działania i poznać linie zapachowe. Zwracamy również uwagę na to, w jakim opakowaniu feromony damskie występują. Do tych najbardziej praktycznych w codziennym użytkowaniu można zamówić mniejsze flakoniki, pozwalające na zapakowanie ich do torebki i dyskretne użycie np. w toalecie podczas imprezy lub w ciągu dnia pracy. Jeśli natomiast feromony damskie mają rozbudzić zmysł partnera i będą zazwyczaj używane w domu, polecamy zapachy dostępne w opakowaniach o większej pojemności.

98.8% kupujących poleca tego sprzedawcę
254 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 257 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5
  • Jak najbardziej polecam