Wibrator - jaki wybrać?

Wibrator - jaki wybrać?

  Sex-shop-YourObsession  

 (96)    (2)    0

Co ma kluczowe znaczenie przy wyborze pierwszego wibratora?

Jedną z najważniejszych kwestii jest to, dla kogo jest on przeznaczony. Jeśli dla kobiety, która miała już wcześniej kontakty seksualne, to może ona wybrać sobie takie, który jej się spodoba, pod warunkiem, że dobrze zna swoje ciało, nie ma alergii, na niektóre tworzywa sztuczne, a także korzystała już z tego typu akcesoriów, albo ma ochotę spróbować. Inny rodzaj wibratora powinna wybrać młoda dziewczyna, która jeszcze nie współżyła, z żadnym chłopakiem, a powinna się ona także dobrze zastanowić, jakiego rodzaju efekt chce uzyskać. Jak wiadomo, w niektórych przypadkach przerwanie błony dziewiczej może być bolesne, dlatego warto przed takim, pierwszym zakupem poradzić się ginekologa. Warto także wiedzieć, że istnieją specjalne pigułki, umożliwiające pozbycie się cnoty, bez konieczności przerywania jej podczas pierwszego stosunku, co może znacznie ułatwić sprawę i sprawić, że obejdzie się bez niepotrzebnego stresu oraz bólu. Nie znaczy to jednak wcale, że się taki pojawi. Ogromne znaczenie ma tu czułość partnera, a także jego umiejętność rozbudzenia partnerki i sprawienia, że okolice sromu dobrze się nawilżą, a sama pochwa zacznie rozszerzać, tak aby pierwsze współżycie było bezbolesne. Seks jest przyjemną i pożądaną przez wiele osób czynnością. Oczywiście nie każdy lubi taki sam rodzaj seksu. Z pewnością można powiedzieć, że jedni się masturbują, a inni nie. Można to robić na wiele sposobów, na przykład wykorzystując odpowiedniej jakości gadżety, takie jak najpopularniejsze rodzaje wibratorów. To mogą być zarówno zwyczajne, wykonane z odpowiednich i bezpiecznych dla naszego ciała akcesoria w kształcie penisa, ale także nieco bardziej rozwinięte technologicznie, napędzane na baterie. Wiele zależy od stopnia zaawansowania, niektórym osobom seks już się nieco znudził, albo nigdy nie preferowali tak zwanego „standardowego” seksu. Ludzie są różni, więc nie ma w tym nic dziwnego, że i ich preferencje seksualne się różnią. Jedni mają swoje fetysze, inni ulubione pozycje, a jeszcze inni ulubione zabawy za pomocą swoich ulubionych gadżetów erotycznych.

Wibrator dla początkujących kobiet

Dla początkujących przeznaczone są raczej wibratory łechtaczkowe które pozwalają najpierw dokładnie poznać własne ciało oraz reakcje na bodźce zewnętrzne oraz stymulację łechtaczki. Nie znaczy to jednak, że nie mogą ich używać pary z dużym stażem, albo osoby samotne. Jak wiadomo seks ma być przyjemnością, a więc każdy powinien robić to, co sprawia mu największą przyjemność i przy czym jest wstanie osiągnąć największą, czy jak zwykło się mówić 100% satysfakcję seksualną. Do udanego seksu jest potrzebny odpowiedni partner, z którym zawsze trzeba być szczerym co do swoich fantazji erotycznych, nie warto nic ukrywać i mówić wprost, aby dojść do zadowalającego kompromisu. Najważniejsze jest, aby i jedna i druga strona, a w przypadku zabaw w większej grupie i pozostałe strony były zadowolone i chciały „to” powtórzyć. Udany seks powinien stanowić priorytet.

Oznaki kryzysu w związku

Po kilku latach trwania każdy związek może przechodzić swoje gorsze okresy. Dobrze jest umieć rozpoznawać pierwsze symptomy, które mówią o tym, że w związku dzieje się źle i warto nad nim popracować, dopóki jest jeszcze co ratować. Taką typową oznaką może być chroniczny smutek w związku, nuda i poczucie pustki. Gdy stajemy się obojętni na problemy oraz pragnienia partnera to jest to niepokojące. Objawem kryzysu małżeńskiego jest także chłód w kontaktach seksualnych czy wręcz unikanie ich. Osoby, które się od siebie oddalają zapominają o drobnych uprzejmościach i kurtuazji. W miejsce tego pojawia się atmosfera nieufności. Komunikacja między partnerami staje się bardzo powierzchowna, rozmawiają tylko wtedy gdy muszą. W wypowiedziach coraz częściej pojawia się sarkazm i ironia. Z czasem dochodzi do tego, że partnerzy unikają siebie nawzajem, dużo czasu celowo spędzają w pracy. Obydwie strony zatracają zdolność do zabawy czy odczuwania codziennych radości. W kryzysie coraz częściej zdarzają się także ciche dni. Są to ewidentne objawy mówiące o tym, że związek przechodzi kryzys. Warto więc zastanowić się czy dobrym rozwiązaniem nie będzie terapia małżeńska. Czasem sprawę może załatwić nowe gadżety erotyczne, takie jak wibratory dla par.

Seks

Seks jest czynnością, która daje człowiekowi bardzo wiele przyjemnych doznań, ale także pozytywnie wpływa na człowieka zarówno na jego ciało jak i psychikę. A pomóc osiągnąć satysfakcję, mogą takie wibratory, jak wibratory stymulujące punkt G ponieważ dzięki niemu można się oderwać od szarej rzeczywistości i chociaż na moment zapomnieć o wszystkich problemach, po prostu się „odciąć” i skupić wyłącznie na tym co przyjemne. Na nasze fizyczne aspekty także wpływa pozytywnie, reguluje pracę serca, poprawia krążenie, działa jak lek przeciwbólowy, pozwala kształtować mięśnie, chociaż tutaj wiele zależy od pozycji seksualnych i zabaw podczas seksu. Są również osoby, które twierdzą, że dzięki regularnemu kochaniu straciły na wadze, a zatem działa on też jako dieta odchudzająca. Seks ma z pewnością wiele zalet, dlatego ludzie tak bardzo go lubią i chcą wykonywać czynności seksualne jak najczęściej. Można powiedzieć, że jest on nieodłączną częścią życia wielu ludzi. Ludzie traktuje go również jako formę przyjemnej zabawy, o czym świadczy ilość „zabawek” erotycznych na obecnym rynku.

Udany seks dla mężczyzny

Bez względu na to, czy masz kobietę, którą kochasz i chcesz czuć się spełniony jako mężczyzna, a także długo cieszyć się dobrym zdrowiem, może się okazać, że coś, takiego, jak wibratory dla mężczyzn inaczej nazywane stymulatorami prostaty, będą czymś niezwykle ważnym dla poprawy jakości Twojego życia. Być może jednak masz partnerkę i także, co noc myślisz co zrobić żeby seks był jeszcze bardziej udany niż poprzednio. Okazuje się, że nie ma nic prostszego. Wystarczy zapoznać się nieco z Kamasutrą, a seks będzie na pewno udany. Udany seks to taki, który pozwala na orgazm obojgu kochanków. Dla kobiety najlepszą opcją jest seks, w którym mężczyzna kocha ją od tyłu, a ona wypina się w jego stronę. Dla mężczyzny najlepszą opcją jest seks tradycyjny, kiedy to może trzymać nadgarstki kobiety i leżeć na niej, z podniesionym grzbietem. Udany seks dla obojga to seks z oparciem na plecy dla kobiety. Wówczas może ona objąć kochanka nogami, a on trzymać się oparcia lub siedzenia i zwiększyć siłę swojej męskości. Udany seks to również taki, gdzie partnerzy widzą siebie i mogą swobodnie się całować – nic tak nie dodaje ukojenia i pragnienia jak pełne namiętności pocałunki podczas stosunku seksualnego. Pragnienie może zostać zaspokojone tylko dzięki udanemu zbliżeniu. Dodatkowo przydatne mogą się okazać wibratory króliczki służące do masowania jednocześnie pochwy i łechtaczki, co może zwiększyć jakość doznań.

W celu zwiększenia przyjemnych doznań

Wśród wielu rożnych gadżetów erotycznych, jednymi z najczęściej wybieranych są chyba wibratory łechtaczkowe a dzieje się tak za sprawą kilku czynników. Po pierwsze, mało doświadczone osoby bardzo często zaczynają od tego typu wibratorów, a to dlatego, że mają jeszcze zbyt małe doświadczenie, aby wypróbować bardziej zaawansowane zabawki. Warto także zaznaczyć, że tego typu wibratory są również wybierane przez pary, które chcą urozmaicić swoje życie erotyczne, ale tak bez przesady i w granicach ogólnie przyjętych norm. Z czasem może się to zmieniać, a także pojawiać się chęć dalszych eksperymentów, a także większa potrzeba zwiększania doznań. Nie jest sztuką, kiedy seks sprawia przyjemność głownie jemu, a ona cóż pozostaje nie w pełni zaspokojona, gdyż partner działa niezbyt poradnie, albo nie bardzo wie, co jej się podoba. Może być także zupełnie na odwrót, zdarzyć się może, że zbyt zajęty swoją partnerką facet, zapomina o sobie, bo za bardzo skupia się na niej i chociaż, najczęściej dochodzi u niego do orgazmu, który kończy się dość szybko i pojawia jeszcze w czasie "gry wstępnej", to najczęściej kończy się takie współżycie przedwczesnym wytryskiem. To może zakończyć się tak, że dopiero co, dobrze rozbudzona partnerka, nie doczeka się pełnego spełnienia, chociaż wstępne już się pojawiło. Od tego, jakie gusta mają oboje z partnerów zależy w dużej mierze to, czy ich pożycie będzie udane, z czasem może także w łóżku dochodzić do rutynowych zachowań, a także chce się spróbować czegoś trochę innego. Wtedy z pomocą mogą przyjść najpopularniejsze rodzaje wibratorów między innymi takie gumowe, przypominające penisa, mogą dodatkowo pobudzać partnerkę. Znacznie ciekawsze są jednak elektryczne zabawki, chociaż najczęściej napędzane przez baterię, pozwalają na dużo łatwiejsze zastosowanie, nie wymagają nadmiernego spalania energii, a ta jak wiadomo, może się jeszcze danej nocy przydać i zostać spożytkowana w sposób naturalny, bez użycia gadżetów.

Akcesoria erotyczne dla par

Określane mianem zabawek erotycznych wibratory dla par to takie małe urządzenia, które są w stanie dostarczyć dodatkowych doznań obojgu partnerów. A wzajemne pieszczoty z ich użyciem, mogą być przyjemne zarówno dla niej, jak też i dla niego. Jak się okazuje, nie tylko miejsca szczególnie wrażliwe erotycznie, ale także te zwyczajnie wrażliwe na dotyk są w stanie dostarczyć dodatkowych doznań erotycznych, przy odpowiedniej i odpowiednio długiej ich stymulacji. Jednym z bardziej wrażliwych miejsc, są wewnętrzne strony ud i co ciekawe, zarówno u niej, jak też i u niego. Delikatne ich masowanie, a także zastosowanie wibratora, może sprawić, że nowa "gra wstępna" zostanie podjęta na nowo, mimo wcześniejszego, udanego orgazmu, co prawda po jakimś czasie, ale kto wie, ile razy, to się może wydarzyć jednej nocy, przy odpowiednim zastosowaniu gadżetów wspomagających.

Zaawansowane techniki stymulacji

Urządzenie, tego typu, jak na przykład wibratory stymulujące punkt G są stosowane przez osoby nieco bardziej zaawansowane, a także mające pewnego rodzaju wiedzę, zwłaszcza praktyczną dotyczącą własnego ciała i ciała partnera, aby móc je w pełni umiejętnie wykorzystać. Wiadomo, że nie koniecznie musi udać się za pierwszym razem, a wszystkiego się trzeba nauczyć. Zwłaszcza dotarcie do tak zwanego punktu G, może być nieco utrudnione na początku, gdyż tak naprawdę nie ma on określonego położenia i zależy także dodatkowo, od budowy ciała, określonej kobiety. Zdarza się, że poszukiwanie go następuje przez długi czas, a kiedy w końcu uda się osiągnąć dodatkową formę rozkoszy, nieco większą i bardziej pełną, wówczas, może się okazać, że spowodowanie podobnej satysfakcji partnerce, nie jest wcale takie łatwe, do ponownego uzyskania, a ów tajemniczy punkt, nagle gdzieś się zgubił. To nic nie szkodzi, warto skupić się na tej rozkoszy, którą aktualnie się przeżywa i dodatkowo poszukiwać nowych doznań, także stosując innego rodzaju akcesoria. Na przykład takie jak: wibratory dla mężczyzn stanowiące dla nich dodatkową formę stymulacji, a także stosowane z dużą pasją przez niektórych mężczyzn, lubiących czuć się nieco poniewieranymi, czy przy zastosowaniu dodatkowych akcesoriów, takich jak skórzane ubranka oraz pejcz i tym podobne akcesoria. Najważniejszą kwestią jest znalezienie wspólnego pola porozumienia odnośnie, tego co jest akceptowalne przez obu partnerów, a także wyznaczenia sobie granic, które pozostają nieprzekraczalnymi. Chodzi przecież o to, aby współżycie seksualne dawało przyjemność, spełnienie, a nawet rozkosz i było formą relaksu oraz pobudzania ciała do większej jego witalności. Bo jak wiadomo dobra zabawa erotyczna, to potem lepsze samopoczucie, ale także dotlenienie i ogólne poczucie szczęścia związane z wydzielaniem się endorfin, czyli hormonów, za nie odpowiedzialnym.

Niepozorne wibratory króliczki

Istnieje cała grupa akcesoriów erotycznych określanych mianem wibratory króliczki a taka nazwa do nich przylgnęła za sprawą pewnego podobieństwa do uszu królików. Niektóre są typowe, mające jedną część do stymulacji łechtaczki, a drugą do stymulacji nieco głębszej, czyli pochwowej. Są też takie, których kształt przypomina rzeczywiście uszy zająca. Oba te rodzaje nadają się zarówno na samotne noce, jak też do bardziej wyrafinowanych zabaw we dwoje. To jeden z najczęściej wybieranych wibratorów, gdyż może pełnić funkcję wibratora dla mało zaawansowanych, ale także dla nieco bardziej zaangażowanych seksualnie partnerów również się nadaje.

Higiena warunek dość istotny

Nie tylko higiena osobista jest niezwykle ważna, zarówno przed, jak i po współżyciu, ale także dość ważna i godną przypominania za każdym razem jest kwestia higieny samych gadżetów erotycznych, a zwłaszcza wibratorów. Dokładne umycie ich przed użyciem, a także po użyciu, to gwarancja tego, że dodatkowo niepotrzebne bakterie nie dostaną się do wnętrza naszego ciała. Przed użyciem takie akcesoria powinny być suche, a jeśli już, to warto je nawilżać przy pomocy specjalnych preparatów, gdyż te mają dodatkowo właściwości dezynfekujące. Zaniedbanie tego typu działań, może skutkować nie tylko zapaleniami pęcherza, czy cewki moczowej, ale także bardziej poważnymi infekcjami bakteryjnymi.

 (96)    (2)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz