Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
DZIEŃ KOBIET W YOUROBSESSION  -10% na cały asortyment close
Mięśnie kegla – czym są, dlaczego i jak powinnaś je ćwiczyć?

Mięśnie kegla – czym są, dlaczego i jak powinnaś je ćwiczyć?

  Sex-shop-YourObsession  

 (363)    (5)    0

O mięśniach Kegla słyszała niemal każda kobieta i każdy mężczyzna. Jeśli jednak mieliby oni określić, czym są i gdzie się znajdują mięśnie Kegla, pojawia się pewien problem. Tymczasem warto ten temat nieco bardziej zgłębić. Nie tylko dla swojego zdrowia, ale również większej satysfakcji seksualnej z każdego stosunku.

Jak zlokalizować mięśnie Kegla

Wiesz gdzie są mięśnie dna miednicy? Pomyśl o mięśniach, które zatrzymują mocz. Ściśnij je. To są właśnie mięśnie dna miednicy, używane w ćwiczeniach Kegla. Działają one na zasadzie hamaku, gdyż są rozciągnięte od samego dołu miednicy. Silne mięśnie dna miednicy odpowiadają za intensywniejsze orgazmy. Ale nie tylko. Regularne ćwiczenie mięśni Kegla teraz, będzie miało niesamowity wpływ na Twoją kobiecą przyszłość. Być może słyszałaś o problemach z nietrzymaniem moczu, który może dotykać niemal co drugą kobietę po ukończeniu 50 roku życia. Przeraża Cię myśl o tym? To naprawdę musi być frustrujące, aby przed każdym wyjściem z domu zakładać super chłonne wkładki, które wyłapią uciekający mocz. Tymczasem można temu zapobiec znacznie szybciej i łatwiej niż sądzisz. Wystarczy tylko regularnie ćwiczyć mięśnie Kegla. Jak to robić.

Ćwiczenia na mięśnie Kegla

Jest wiele metod na to, aby wygodnie i skutecznie trenować mięśnie dna miednicy, czyli mięśnie Kegla. To co najlepsze w tych ćwiczeniach to to, że nie musisz się nad nimi skupiać. Ba! Nie musisz nawet o nich myśleć. Mięśnie Kegla są skonstruowane w taki sposób, że stymulowane będą samoczynnie się spinać i rozluźniać. O to właśnie chodzi. Im lepiej będą wyćwiczone mięśnie dna miednicy, tym przez dłuższy czas zachowają swoją elastyczność i będą prawidłowo ukrwione. Niećwiczone mięśnie, nie tylko Kegla, ale w całym ciele, stopniowo tracą elastyczność. Robią się wiotkie, kurczą się i zanikają. To samo dotyczy mięśni Kegla. Kiedy ich rozmiar i elastyczność spadnie, problem nietrzymania moczu stanie się naprawdę poważny. Ucierpi również na tym Twoje życie seksualne. Utrudnione orgazmy, brak przyjemności ze zbliżenia sprawi, że podświadomie możesz unikać seksu ze swoim partnerem. Nie trzeba wyjaśniać, że w dłuższej perspektywie może to mieć poważne konsekwencje dla Waszych relacji. Jak zatem ćwiczyć mięśnie Kegla w zaciszu domu... i nie tylko?

Kulki gejszy – czyli kulki do ćwiczeń mięśni Kegla

Być może mieliście okazję zobaczyć ten produkt na żywo. Dwie kulki połączone silikonowym uchwytem. Wewnątrz każdej kulki znajduje się druga, mniejsza. Nie jest to wibrator lub dildo w klasycznym wydaniu. Są to tak zwane kulki gejszy, czyli intymny przyrząd do masażu mięśni Kegla. Kulki umieszcza się wewnątrz pochwy i pozostawia tam na kilka godzin. W tym czasie można wykonywać codzienne czynności. Iść do pracy, na zakupy, sprzątać lub odpoczywać. Podczas chodzenia, mniejsze kulki będą uderzać o wewnętrzne ścianki większych, wprawiając je w delikatne wibracje. Wibracje natomiast będą przechodzić na mięśnie, stymulując je do zaciskania się. Na początku uczucie to może być bardzo dziwne, ale na pewno nie jest nieprzyjemne. Już po krótkim czasie można się przekonać, że używanie kulek gejszy przynosić będzie prawdziwą przyjemność, a ich wyjęcie z pochwy może powodować nieco żalu. Dobrze również wiedzieć, że kulki gejszy są dostępne w sprzedaży w wielu modelach i rozmiarach.

Jak wybrać najlepsze kulki gejszy?

Dla kobiet, które dopiero rozpoczynają przygodę z kulkami gejszy, polecamy jak najmniejsze rozmiary. Producenci zazwyczaj precyzyjnie określają średnicę każdej z kulek. Na rynku występuje również wiele modeli, wykonanych w różnych technologiach. Część kulek gejszy to akcesoria erotyczne, wyposażone w dwa wyjmowane jajeczka – kulki, mocowane w elastycznej opasce silikonowej. Utrzymują one kulki na miejscu, w odpowiednich odstępach, uniemożliwiając ich wypadanie. Można również zdecydować się na zakup kulek gejszy z metalu lub akrylu. Na początek naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się kulki silikonowe, które są miękkie w dotyku, elastyczne i pozwalają na łatwe utrzymanie higieny.

Jak stosować kulki gejszy?

Pierwsze włożenie do pochwy kulek gejszy może wydawać się trudnym zadaniem. W rzeczywistości jest to o wiele prostsze, pod warunkiem stosowania się do kilku zadań. Przede wszystkim należy zachować delikatność podczas wkładania kulek. Umieszczenie masażera w pochwie rozpoczynamy od cieńszego końca. Aby ułatwić sobie umieszczanie przyrządu w pochwie, można go delikatnie nawilżyć lubrykantem na bazie wody. Kulki wkładamy tak głęboko, aż druga kulka zostanie zablokowana przez mięśnie przy wyjściu pochwy. Od tego momentu możemy z nich chodzić i wykonywać te same czynności co każdego dnia. Wyjmowanie kulek również przeprowadzamy delikatnie, pociągając za umieszczony uchwyt. Po wyjęciu, kulki należy oczyścić ze śluzu, myjąc je pod bieżącą wodą i umieszczając w dedykowanym opakowaniu, które producent mógł dołączyć do zestawu.

Poznaj największe korzyści stosowanie kulek waginalnych

Regularny masaż i ćwiczenie mięśni Kegla sprawia, że mięśnie Kegla uzyskują 100 procentową efektywność pracy. Przekłada się to na poprawę satysfakcji seksualnej podczas zbliżenia. Im mięśnie w większym stopniu są elastyczne i unerwione, tym lepiej reagują na wszelkie bodźce. Uzyskanie w takich sytuacjach orgazmu staje się wyjątkowo łatwe. W przyszłości minimalizowane jest również ryzyko nietrzymania moczu. Dobrze działające mięśnie Kegla bez trudu utrzymują mocz w pęcherzu, również podczas wykonywania newralgicznych działań, takich jak kucanie czy bieganie. W końcu ćwiczenie mięśni Kegla polecane jest również kobietom, które mają w planach macierzyństwo. Im silniejsze są mięśnie dna miednicy, z tym mniejszymi problemami przychodzi parcie podczas porodu. Jak widać, korzyści wynikające ze stosowania ćwiczeń mięśnie Kegla jest bardzo wiele i nie należy ich lekceważyć. Wykorzystując oferowane w naszym sklepie gadżety, możliwe jest ich ćwiczenie niezależnie od miejsca i czasu, w którym się znajdujemy. Dyskretne masażery do ćwiczeń mięśni Kegla są bezpieczne w użyciu i łatwo utrzymać je w idealnej higienie i czystości.

 (363)    (5)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz