MAJOWE PROMOCJE -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 119zł

close
Masaż erotyczny – jakie akcesoria erotyczne stosować?

Masaż erotyczny – jakie akcesoria erotyczne stosować?

  Sex-shop-YourObsession  

 (335)    (3)    0

Masaż erotyczny jest niezwykle zmysłowym i przyjemnym sposobem na umilenie sobie współżycia. Jest również istotny podczas leczenia niektórych zaburzeń seksualnych, pochwicy, a także pomaga koić nerwy. Pozwala dwóch osobom na wskroś i w bardzo atrakcyjny sposób poznać nawzajem swoje ciała. Może być również swego rodzaju zamiennikiem klasycznego stosunku, szczególnie gdy włączymy do niego dobrze dopasowane akcesoria erotyczne.

Masaż erotyczny według wierzeń dalekiego wschodu

Masaż erotyczny ma swój początek już w czasach starożytnych. Taoizm i tantryzm (nauki dalekiego wschodu) odkryły przed nami całkowicie inne strefy erogenne, które opierają się na koncepcji przepływu energii w splotach. Punkty w zależności od płci osoby masowanej są inaczej rozłożone w ciele i są w stanie przeciwdziałać zaburzeniom seksualnym, a także pomagają w ich leczeniu. Dotykanie i masowanie wybranego miejsca, ma za zadanie przyspieszyć lub zwolnić dane procesy w organizmie – np. zapobiec przedwczesnemu wytryskowi. Według taoizmu i tantryzmu masaż powinien odbywać się z początku delikatnie, by potem zwiększyć swoją częstotliwość, aż do ruchów obrotowych w danym punkcie i pojawienia się napięcia wraz z bólem. Tylko osoby doświadczone w masażu mogą go wykonywać, a sama czynność nie powinna trwać więcej niż 5-10 minut na dany punkt. Do tego celu warto użyć olejku do masażu o orientalnym zapachu – w tym produktów marki Magoon, które charakteryzują się przede wszystkim tym, że są oparte na naturalnym oleju z jojoba i są rozpuszczalne w wodzie.

Taoistyczne i tantryczne masowanie terapeutyczne

Masaż erotyczny, jak już wcześniej wspominaliśmy, nie tylko ma za zadanie rozbudzić nasze zmysły, ale według dalekowschodniej kultury (ale nie tylko) może nas także uzdrowić. I tak np. w przypadku masowania mężczyzn w punkcie w połowie długości mostka, pośrodku, nad brzuchem możemy zapobiegać przedwczesnym wytryskom. Uciskany punkt od środkowej linii mostka u mężczyzny w 1/3 odległości licząc od dołu i od góry, a także ten w środkowej linii ciała 5 centymetrów nad spojeniem łonowym ma za zadanie przede wszystkim zwiększyć libido partnera. Kolejnym zaskakującym punktem, jest obszar znajdujący się 3-5 centymetrów powyżej wzgórka łonowego płci silnej, a jego stymulacja ma polepszać pracę jąder. Punkty tego typu znajdują się także w dolnej części ciała mężczyzny, np. tuż powyżej kostki prawej stopy, 10 centymetrów wyżej od wewnętrznej powierzchni prawego podudzia, a jego masaż ma przeciwdziałać impotencji. U kobiet najpopularniejszymi punktami do stymulacji są okolice mostka. Obok lewego brzegu mostka przy jego górnej i dolnej części znajduje się obszar zwiększający płodność. Masowane punktu umiejscowionego na wysokości 3,4 i 5 kręgu lędźwiowego ma zapobiegać oziębłości seksualnej. Zaś pobudzane punkty wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego i po obu jego stronach w odległości ok. 3 centymetrów od wyrostków kręgowych mają za zadanie zwiększać libido u kobiet. Oczywiście punktów na ludzkim ciele jest o wiele więcej i aby prawidłowo wykonać masaż taoistyczny, należy dogłębnie zbadać tę wiedzę. Będzie on jeszcze bardziej skuteczny, gdy użyjemy do niego olejku rozgrzewającego. Dużo szybciej będziemy w stanie pobudzić ten obszar, który będzie bardziej podatny na odczuwanie stymulacji.

Erotyczny masaż tajski

Bardzo popularnym wśród kochanków jest także masaż, który pochodzi ze wschodu. Mowa o erotycznym masażu tajskim, który polega na masowaniu partnera/partnerki całym ciałem. Jak go wykonać? W pierwszej kolejności musicie zabezpieczyć Waszą pościel przed zmoczeniem lub zabrudzeniem tłustymi plamami od olejku. Warto zainwestować w specjalną, winylową pościel, czy też odporną na wilgoć narzutkę. Następnie należy pokryć swoje jak i partnera ciało śliską substancją – może być to np. ulubiony olejek do masażu, czy też oliwka, a nawet kosmetyk erotyczny do kąpieli. Tego typu produkty mają za zadanie sprawić, by woda w wannie była bardziej śliska i zmysłowa, jednak mogą one sprawdzić się też podczas masażu. Następny etap do położenie się na partnerze/partnerce przodem, gdy ten leży na plecach lub na brzuchu i powolne masowanie go/jej swoim całym ciałem. Bardzo delikatne przemieszczenie się w górę i dół, masowanie genitaliami i piersiami, bez użycia rąk jest niesamowitym doświadczeniem dla obojgu partnerów. Można do tego celu używać przeróżnych technik – kręcić się przy tym, zjeżdżać raz na jedną, raz na drugą stronę. Masaż może być wykonany najpierw na brzuchu potem na plecach lub na odwrót, lecz z każdym razem należy pamiętać o odpowiednim poślizgu.

Masaż jako sposób na pierwszą randkę

Zaproszenie dziewczyny lub chłopaka na pierwszą randkę do sypialni na masaż może okazać się strzałem w dziesiątkę. Choć utarło się, że pierwsza randka nie powinna być tak odważna, to młodzi ludzie coraz częściej poznają się dużo wcześniej za pośrednictwem internetu, dlatego też w realnym świecie szybko przechodzą do konkretów. A taki relaksacyjny, spokojny, czuły masaż może być bardzo romantycznym początkiem relacji. Na początku należy stworzyć w pokoju odpowiedni klimat – świece do masażu, szczególnie te zapachowe będą tutaj idealnym narzędziem do stworzenia erotycznej atmosfery. Płomień świecy utworzy charakterystyczny, romantyczny półmrok, a wosk z niej może stać się Waszym olejkiem do masowania. Wosk, gdy nieci przestygnie staje się bardzo przyjemnym kosmetykiem do ciała. Sam masaż powinien być spokojny, bardzo subtelny, omijający na razie strefy erogenne. Możesz masować mu/jej kark, szyję, skronie, głowę, okolice ramion. Bardzo czułymi miejscami jest także skóra pod/za kolanami – jej stymulacja może niektórych doprowadzić nawet do orgazmu. Podczas pierwszych spotkać warto także zastosować do masażu olejek z feromonami, by jeszcze bardziej przekonać do siebie płeć przeciwną. Feromony sprawiają, że stajemy się jeszcze bardziej atrakcyjni i pewniejsi siebie.

Masaż relaksacyjny dla ukojenia nerwów

Jeśli jednak jesteście już parą i to z dużym stażem, bardzo dobrym rozwiązaniem na urozmaicenie Waszego życie erotycznego będzie przygotowanie dla jednego z Was (by potem zrobić zamianę) stanowiska do masażu, a następnie sam masaż erotyczny. Żyjemy w ciągłym biegu, jesteśmy zestresowani, nie mamy dla siebie czasu, co sprawia, że coraz bardziej się od siebie oddalamy. Masaż erotyczny jest w stanie na nowo odkryć przed nami swoje ciała. Przygotuj dla swojej ukochanej/ukochanego aromatyczną kąpiel z kosmetykami erotycznymi. Następnie przy zapalonych świecach włącz jej/jego ulubioną muzykę relaksacyjną i za sprawą olejków zapachowych wykonaj masaż. Najbardziej kojącymi zmysły zapachami olejków jest wanilia, czekolada, lawenda, piżmo. Każdy zapach powinien być bardziej uspokajający niż pobudzający – ten drugi przyda się, gdy masaż będzie stanowił grę wstępną.

Erotyczny masaż podstawą dobrej gry wstępnej

Dobrze wykonany masaż może stanowić doskonałą grę wstępną. Ze względu na naszą fizjonomię przed stosunkiem częściej kobiety potrzebują odpowiedniego rozgrzania. Stąd też mężczyźni mogą zafundować im masaż, który na początku ogólnie je pobudzi, a potem doprowadzi do ekstazy. W pierwszej kolejności należy gładzić spokojnie i z niezwykłą czułością skórę kobiety omijając strefy erogenne. Spróbuj pocierać podczas niego kark, plecy, ręce, brzuch, by potem lekko przebiegać palcami po wewnętrznej stronie ud i prześlizgnąć się do okolicy sromu. Taka pieszczota powinna sprawić, że wargi staną się wilgotne i gotowe do dalszej zabawy.

Masaż jako substytut tradycyjnego stosunku

Masaż genitaliów zamiast standardowego stosunku polegającego na penetracji także może przynieść Wam wiele radości. Do tego celu możecie użyć każdego olejku do masażu, który przy okazji jest także lubrykantem. Zwróćcie uwagę także, czy produkt nie rozpuszcza lateksu – głównego składnika prezerwatyw. Jeśli już będziecie posiadać odpowiedni kosmetyk możecie wzajemnie pieścić się rękoma siadając naprzeciwko siebie lub leżąc. Kobieta może wykonywać ruchy ręką w górę i w dół, aż do jąder, mężczyzna podobne ruchy, jednak wzdłuż warg sromowych. Będąc mężczyzną przeciągnij palcem po każdej bruździe, wargach mniejszych, większych oraz napletku łechtaczki, masując i gładząc posuwistymi rękami, delikatnie ugniatając miękkie ciało. Połóż następnie dłoń tuż powyżej wzgórka łonowego i uciskać lekko, by następnie drugą dłonią nadal gładzić srom i łechtaczkę. Masaż erotyczny okolic intymnych kobiety jest podstawą satysfakcjonującego seksu – stąd też tak wiele z nich posiada w domu wszelkiego rodzaju masażery.

Masaż erotyczny trzema rękami

Bardzo przyjemny jest również masaż trzema rękami, czyli dłońmi i penisem, wymyślony przez mistrza masażu Raya Stubbsa. Masowanie te polega na połączeniu stymulacji całego ciała ze stosunkiem seksualnym. Rolą partnerów jest wzajemne zaspokajanie się. W pierwszym etapie masażu to partnerka leży na brzuchu, partner zaś znajduje się tuż za nią, a następnie smaruje jej pośladki, plecy i uda olejkiem do masażu, a następnie by uzyskać maksymalny poślizg pokrywa produktem także swój brzuch, krocze i uda. Mężczyzna siada na kobiecie okrakiem, masuje jej plecy dłońmi, a przesuwając się do góry i w dół masuje penisem obszar między pośladkami. W tym momencie członek jest w bezpośrednim kontakcie ze skórą partnerki i bierze czynny udział w masażu (stąd trzecia ręka). Będąc mężczyzną, czyli na górze, wykonuj płynne, zmysłowe ruchy, kiedy będziecie już gotowi – możesz znaleźć miejsca dla penisa pomiędzy jej udami. Zacznij penetracje wyjątkowo powoli, tak, by nie mogła doczekać się przyspieszenia. Zsynchronizuj ruchy penisa i Twoich dłoni, by stworzyć jedną wielką pieszczotę na jej ciele. Tego typu masaż jest doskonałym sposobem na wyjątkową grę wstępną.

Jak widać sposobów na wzajemne erotyczne masowanie jest wiele – ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Należy jednak w każdym z przypadków pamiętać, że odpowiedni kosmetyk może jeszcze bardziej umilić tę czynność.

 (335)    (3)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz