MAJOWE PROMOCJE -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 119zł

close
Czym są i jak działają bezdotykowe masażery łechtaczki?

Czym są i jak działają bezdotykowe masażery łechtaczki?

  Sex-shop-YourObsession  

 (496)    (6)    0

Zgłębiając meandry rozkoszy, przyjemności i świata seksu należy wspomnieć o różnego rodzaju stymulatorach pobudzających działanie zakończeń nerwowych oraz zwiększających ukrwienie wrażliwych naczyń krwionośnych. Jeszcze niedawno temat gadżetów erotycznych był uznawany za wstydliwy, a wibrator w nocnej szafce przy łóżku powodował wstyd i zniesmaczenie. Dziś rewolucja seksualna zatarła wszelkie granice, a pruderia odeszła w zapomnienie. Świadomość potrzeb w zakresie osiągania przyjemności sprawia, że coraz chętniej sięgamy po zabawki erotyczne. 

Czym są bezdotykowe masażery łechtaczki?

Przeglądając dostępne gadżety erotyczne mogłoby się wydawać, że nic nowego nas już nie zaskoczy, bo wszystko w tym temacie zostało już powiedziane. Różnorodność przedmiotów ułatwiających osiągnięcie szczytowania jest naprawdę bogata. Jednak okazuje się, że nie wszystkie przedmioty ujrzały już światło dzienne i na rynku co jakiś czas pojawiają się perełki, które mile zaskakują miłośników igraszek z seks gadżetami. Taką innowacją są właśnie bezdotykowe masażery łechtaczki. Jak wiadomo orgazm łechtaczkowy potrafi dostarczyć kobiecie wrażeń, które są zgoła odmienne od przyjemności polegającej na klasycznej penetracji. To doznanie niezwykle silne, jednak nie każda z Pań jest w stanie osiągnąć go podczas stosunku. Na pomoc śpieszą więc masażery bezdotykowe. Urządzenie wyglądem przypomina raczej depilator, co stanowi tylko jego zaletę. Jest dyskretny, elegancki i co najważniejsze skuteczny w dostarczaniu niezwykłych doznań. Owalne kształty, gustowna kolorystyka i przyjemny w dotyku materiał zachęca do podjęcia pierwszej próby. Jednak to, co najważniejsze, znajduje się wewnątrz urządzenia. To fale ssące i soniczne.

Czym są fale ssące i soniczne?

To właśnie fale odpowiedzialne są za niezwykłe doznania podczas stymulacji łechtaczki masażerem. Urządzenie nie wytwarza wibracji, jak to bywa w typowych wibratorach. Ich działanie opiera się o ssanie lub fale soniczne. Różnica jest znacząca, faktem jest jednak, że efekt końcowy zaskoczył już niejedną użytkowniczkę. Wybierając odpowiedni masażer, warto zwrócić uwagę na parametry, czy są to fale ssące, czy soniczne. W praktyce wygląda to tak, że masażer z falami ssącymi przykłada się do łechtaczki tak, aby silikonowa nakładka otuliła narząd. Wystarczy włączyć i jak sama nazwa wskazuje czerpać przyjemność z uczucia ssania. Intensywność można dowolnie regulować, co tylko potęguje doznania.

Fale soniczne z kolei działają na zasadzie drgającej membrany. Aby ułatwić obrazowo sposób działania, można to porównać do efektów, jakie odczuwa się stojąc przy olbrzymim głośniku na koncercie, kiedy gra głośna muzyka. Mimo iż nie dotyka się urządzenia, fale mają wpływ na drganie ciała. To fale soniczne. Tak właśnie dzieje się podczas masowania łechtaczki masażerem z falami sonicznymi. Samo urządzenie nie dotyka łechtaczki, jednak drgania wpływają na jej stymulację. Ogromną zaletą tego typu masażerów jest obszar działania. Łechtaczka bowiem to nie tylko maleńki wierzchołek zakończony twardym guziczkiem. Dla lepszego efektu stymulacja całej łechtaczki poprzez fale soniczne wprawia w drgania również pochwę. Dzięki temu doznania są niezwykle intensywne i zapewniają maksimum rozkoszy. 

Nawilżanie to podstawa

Podczas korzystania z dobrodziejstw gadżetów erotycznych należy pamiętać o nawilżeniu. Brak poślizgu, często w wyniku biologii, może spowodować nieprzyjemne otarcia, a co za tym idzie infekcje. Jest to zjawisko zupełnie normalne, choć często uważane za wstydliwe. Jednak coraz większa świadomość i dostępność środków pomocnych podczas braku nawilżenia wpływa na jakość stosunku.

W takim przypadku warto sięgnąć po lubrykanty. Zapewniają one odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych i tak naprawdę mają bardzo duży wpływ na zadowolenie z seksu. Są to żele nawilżające zmniejszające tarcie i nadające odpowiedni poślizg. Mogą byś stosowane podczas stosunku waginalnego, analnego, podczas masturbacji czy podczas zabawy z użyciem gadżetów. Aby jednak dostosować odpowiedni lubrykant, należy znać jego przeznaczenie. Na opakowaniu umieszczona jest z reguły wskazówka, do czego można używać dany żel. Na rynku są obecnie dostępne lubrykanty na bazie wody, silikonu, lubrykanty smakowe i zapachowe, stymulujące oraz analne.

Jeśli chodzi o stosowanie lubrykantów podczas stymulowania łechtaczki za pomocą masażerów bezdotykowych, należy wziąć pod uwagę tworzywo, z którego jest wykonany masażer. Z reguły jest to silikon i ABS. W takim przypadku należy dobrać odpowiedni nawilżacz. Tu sprawdzą się lubrykanty na bazie wody, czasem z domieszką gliceryny. Należy tu również dodać, że jeśli występuje alergia na glicerynę, należy wybrać tylko ten na bazie wody. Jego konsystencja jest wodnista i lekka. Zawiera składniki, które nie mają wpływu na nadwrażliwą skórę, stąd są najbezpieczniejszymi lubrykantami. Łatwo się zmywają i dedykowane są właśnie dla gadżetów erotycznych. Są ponadto kompatybilne z prezerwatywami i nic nie stoi na przeszkodzie, by stosować je także u mężczyzn podczas stymulacji penisa lub podczas masażu. Lubrykanty wodne bardzo szybko się wchłaniają i wysychają, stąd należy je odpowiednio dawkować podczas pieszczot.

Czyszczenie i przechowywanie

Aby cieszyć się doznaniami dostarczanymi przez gadżety erotyczne, należy wspomnieć o bardzo ważnym aspekcie. Odpowiednia higiena ma olbrzymie znaczenie i wpływ na nasze zdrowie. Seks zabawki ze względu na swoje zastosowanie, wymagają odpowiedniego czyszczenia. Brak działań w tym kierunku może spowodować, że gadżet stanie się siedliskim zarazków i namnażających się bakterii. Urządzenia powinny być czyszczone za każdym razem, kiedy miały kontakt z ludzkim ciałem. Resztki śluzu, płynów, lubrykantów to prawdziwy raj dla drobnoustrojów. 

Najprostsza metoda czyszczenia to woda z mydłem. Warto w tym przypadku zerknąć na etykietę i sprawdzić, czy mydło nie zawiera alkoholu. Przyjmuje się zasadę, że to, czym myjemy ciało, może posłużyć do czyszczenia gadżetów. Dlatego z powodzeniem można również wykorzystać codzienny płyn do higieny intymnej z dodatkiem wody. W przypadku masażerów łechtaczki należy szczególną uwagę zwrócić na nakładki i szczeliny. Po umyciu należy oczywiście przedmiot dokładnie wysuszyć. Często stosowaną praktyką jest wyparzanie lub mycie w zmywarce. To zdecydowanie nie jest najlepszy pomysł. Delikatne tworzywo może ulec zniekształceniu. Ponadto w wielu gadżetach znajdują się specjalne mechanizmy, które ulegną zniszczeniu. Masażery łechtaczki są bardzo delikatne. Stąd nie wolno ich szorować szczotkami i chropowatymi gąbkami. Powierzchnia silikonu zostanie naruszona, a to skutkuje powstaniem szczelin, w których rozwijają się bakterie. Ponadto mogą powstać ostre krawędzie, które mają wpływ na użytkowanie przedmiotów. 

Dobrym sposobem jest zakup odpowiednich środków i pianek do czyszczenia zabawek erotycznych. To najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na zabezpieczenie swojego gadżetu przed rozwojem bakterii. Większość urządzeń jest wodoodporna, jednak zanim zapadnie decyzja o użyciu masażera pod wodą, warto się upewnić, że nic nie stoi na przeszkodzie i producent przewidział taką opcję. 

Dość istotny jest również sposób przechowywania naszych zabawek. Są to akcesoria bardzo intymne, choć obecne masażery łechtaczki zupełnie nie przypominają wyglądem gadżetu erotycznego. Większość z nas trzyma urządzenia w szafce obok łóżka. Warto jednak w tym przypadku włożyć je do specjalnego woreczka, który w większości dołączony jest do zestawu podczas zakupu. Ważne jest z kolei, by przedmioty te były umieszczone z daleka od promieni słonecznych. Silikon nie lubi zbytniego nasłonecznienia. Tworzywo staje się twarde i zaczyna się kruszyć. Dobrym sposobem jest również zamykane na kluczyk pudełko, w którym można przechowywać wszystkie akcesoria przeznaczone do użytkowania podczas zabaw. Takie pudełko można swobodnie włożyć do szuflady czy szafki nocnej nawet wtedy, kiedy po domu biegają dzieci. 

Ponad 70 procent kobiet deklaruje, że jedyny i skuteczny sposób osiągnięcia orgazmu to ten poprzez stymulację i pieszczoty łechtaczki. To tylko świadczy o tym, jak ważne są gadżety erotyczne umożliwiające osiągnięcie satysfakcji z seksu. Dlatego oferty na rynku w tej dziedzinie stale się rozwijają, a gadżety zaskakują nas czymś nowym. Masażery bezdotykowe łechtaczki cieszą się niezwykłą popularnością. Za ten stan rzeczy odpowiada jedna z ich wielu zalet - nieprawdopodobna skuteczność w dostarczaniu satysfakcji.

 (496)    (6)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz