Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Bielizna erotyczna - rozpalcie swoje ciała

Bielizna erotyczna - rozpalcie swoje ciała

  Sex-shop-YourObsession  

 (324)    (2)    0

Bielizna dla pań, nie jedno ma imię!

Bielizna kojarzy się z czymś zupełnie typowym, używanym przez mężczyzn i kobiety każdego dnia. Zaliczają się do niej głównie majtki, ale także biustonosze, czy na przykład skarpetki. Można więc określić, ją mianem odzieży, którą należy często zmieniać na świeżą, gdyż stale przylega ona do naszego ciała, a także narażona jest na bezpośredni kontakt ze skórą, potem i przez to dużo szybciej się ona zużywa, brudzi, czy staje się niezbyt świeża. To głównie z tego powodu, bielizny kupuje się więcej, a także dużo częściej, niż innego rodzaju ciuchy. Można jednak wyróżnić jeszcze jedne rodzaj bielizny, określanej mianem bielizny erotycznej, czyli zakładanej na noc, ale nie po to, by w niej spać, ale właśnie po to, aby danej nocy, nie spać prawie wcale. Tym tematem się dzisiaj zajmiemy. 

By rozniecić żar w sypialni

Dbanie o własne życie erotyczne jest czymś niezwykle ważnym. A rozniecanie żaru na nowo, może mieć ogromne znaczenie w przypadku par z dość dużym stażem. Zwłaszcza takich, którym się wydaje, że już wszystkiego spróbowały, a seks jakoś tak bardzo spowszedniał. Czasu brak, a zmęczenie daje o sobie znać, każdego niemalże dnia, o nocy już nie wspominając. Warto wtedy sprawić sobie coś nowego, a bielizna, okazać się może czymś takim, co na tyle mocno przykuje uwagę partnera, że ten nie będzie jednak w stanie oprzeć się pokusie i będzie w stanie wykrzesać z siebie dodatkową ilość zapału, a także większej niż zazwyczaj chęci na przeżycie ekscytującej nocy. Bieliznę erotyczną, można podzielić na kilka kategorii. Są wśród nich, takie rodzaje bielizny, które można określić mianem przeźroczystej, czyli takiej dość prześwitującej. To trochę tak, jakby być ubranym, ale jednocześnie rozebranym w tym samym czasie. Drugim rodzajem będą zapewne ubrania dość wymyślne, a także zawierające w sobie dodatkowe akcesoria, taki rodzaj bielizny erotycznej określany jest mianem nieco ekstrawaganckiej, ale może posiadać także swój urok. A także ostatni rodzaj bielizny, nazywany także przebraniami. Przypominają one nieco stroje karnawałowe, takie stosowane na bale przebierańców. Można wyróżnić określone postacie, które dane przebrania dają uzyskać. Jednak nie są to typowe, nieco ugrzecznione ubrania, ale nieco bardziej frywolne, posiadające duże dekolty, a także inne elementy, dodające pikanterii komplety.

Frywolne igraszki

Frywolne igraszki, to coś dla miłośników urozmaicenia wspólnych chwil, spędzanych razem w łóżku. To mogą być na przykład określone scenariusze zachowań. Warto tu zaznaczyć, że obaj partnerzy, powinni przed tego rodzaju zabawami omówić sobie pewne kwestie, dotyczące ich osobistych preferencji, a także granic, które nie są dla nich możliwe do naruszenia. Chodzi przecież o to, aby móc czerpać przyjemność z seksu, a nie zmuszać się do czegoś, czego się nie chce. Takie scenariusze, mogą wymagać na przykład użycia określonych modeli bielizny. A nawet dodatkowych akcesoriów, czy zabawek erotycznych. Ważne, aby te podobały się obojgu, chociaż bielizna erotyczna, o której dziś mowa, to przede wszystkim bielizna znanych marek: ObsessiveAnais ApparelLivia Corsetti przeznaczona dla kobiet.

Zakazane gry

Dodatkowym sposobem na urozmaicenie zabaw erotycznych, zwłaszcza w związku z pewnym stażem, są gry erotyczne. Istnieją nawet określone zestawy, które są również dostępne u nas, a ich przeznaczeniem jest sprawić, aby sam moment współżycia nieco odłożył się w czasie. Ma to na celu większe skupienie się na tak zwanej „grze wstępnej”, a nie na samym stosunku. Jak się okazuje, tego rodzaju przedłużanie samego aktu seksualnego, sprawia, że etap kulminacyjny jest znacznie bardziej intensywny, a także sprawia o wiele więcej przyjemności obojgu partnerów. Jak się okazuje, decydując się na wieczór z grami, warto również zadbać o dodatkowe szczegóły, takie jak na przykład nową bieliznę erotyczną, która pozwoli uzyskać dodatkowe zadowolenie obu partnerom, przez odkrywanie nowych, ekscytujących doznań. Mogą to być na przykład stringi z wibratorem, albo nietypowe i nieco bardziej uwodzicielskie sukienki. 

Dobrej jakości bielizna erotyczna

Dobrej jakości bielizna sprawia, że kobieta może poczuć się o wiele bardziej atrakcyjna, a przez to o wiele bardziej zachęcać mężczyznę do nowej zabawy erotycznej. Zwłaszcza jeśli nie spodziewa się on określonego stroju, albo co ciekawsze, sam go dla niej wybrał. Dobra jakość, to wysokiej klasy tkaniny, dobrze dopasowany rozmiar, a także swoboda dla ciała, oddychania skóry oraz znacznie lepszy wygląd. 

Ciekawe kompozycje

Wśród ciekawych kompozycji znaleźć można prześwitujące sukienki, a także dobrej jakości stringi, być może z dodatkowymi akcesoriami, albo na przykład wspomniane wyżej stroje, a jednocześnie przebrania. Wśród bielizny erotycznej znaleźć można także eleganckie koszulki, a dodatkowo narzucane na nie efektowne podomki, całość wykańczana jest delikatną i bardzo efektowną koroną, a ta jak wiadomo, potrafi mieć bardzo duże właściwości stymulujące. Taki strój, sprawia, że partnerka będzie jednocześnie bardzo kobieca, ale także delikatna i wyzywająca. Dla bardziej odważnych polecane są sukienki z delikatnej siateczki, takie mocno przeźroczyste, które sprawią, że noc, w czasie której zostaną one założone, będzie jedną z takich bardziej namiętnych i gorących. Tego rodzaju bielizna jest w stanie dostarczyć dużo bardziej konkretnych emocji, a także bardziej intensywnych przeżyć. 

A może erotyczne przebranie?

Każdy z na miewa takie chwile, kiedy chciałby być kimś innym, albo wykonywać określony zawód. Może się wówczas okazać, że nie mielibyśmy predyspozycji, do tego rodzaju pracy, ale na jedną noc… Kto wie, może warto zostać z tej okazji kimś innym? Niektórzy panowie od dawna marzą o nocy spędzonej z policjantką, pielęgniarką, albo stewardesą, czy sekretarką. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się także czarne, skórzane kombinezony. Nieco bardziej frywolne, a także bardziej wulgarne mogą być stroje pokojówek i to koniecznie z jasnymi dodatkami, a nawet akcesoriami do sprzątania. Dużym powodzeniem cieszą się także stringi, zwłaszcza w czarnym kolorze, które jak wiadomo odsłaniają pośladki, a przez to także dużą część pupy. Wśród biustonoszy dominują takie, z odkrytym biustem, ale na uwagę pań i panów zasługują także wszelkie przeźroczyste ubranka.

 (324)    (2)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz
99% kupujących poleca tego sprzedawcę
216 2 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 218 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5