Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Płyny czyszczące i nabłyszczające lateks

Lateksowa, gumowa lub skórzana bielizna erotyczna jest dla wielu osób symbolem zmysłowości. Posiadając sex przebrania lub kostiumy wykonane z tego materiału, należy pamiętać o ich prawidłowej pielęgnacji. Tylko wtedy zachowają przez długi czas atrakcyjny wygląd, elastyczność i wytrzymałość, której wszyscy oczekują. W odróżnieniu od klasycznej bielizny tekstylnej, materiały takie jak lateks, guma czy skóra podlegają specjalnej pielęgnacji, z użyciem dedykowanych środków czyszczących. Ich stosowanie jest konieczne w zastępstwie standardowego prania.

Bielizna z lateksu – płyny czyszczące i nabłyszczające lateks

Lateks jest najbardziej popularnym materiałem, z którego produkuje się bieliznę erotyczną i przebrania BDSM. Majtki, body oraz kostiumy zakładane na całe ciało. Aby taka bielizna była komfortowa w noszeniu, higieniczna i kusząco się prezentowała, powinna być regularnie czyszczona. Do tego celu należy stosować profesjonalne płyny czyszczące i nabłyszczające lateks.

Dlaczego bielizna lateksowa musi być czyszczona?

Higiena – wszystko, co ma kontakt z naszym ciałem, narażone jest na działanie potu, ścieranie się naskórka i rozwijanie się bakterii i zarazków. Aby móc w pełni higieniczne korzystać z bielizny, po każdym użyciu powinna być dokładnie wyczyszczona. Oferowane przez nas płyny czyszczące dezynfekują lateks, usuwając z niego zarazki, brud i tłuszcz, robiąc to w sposób pełni bezpieczny dla materiału.

Wygląd – jak powinien wyglądać zadbany lateks? Jego powierzchnia winna być idealnie gładka, błyszcząca i mieć głęboki, czarny kolor. Lateks, który nie jest poddawany należytej konserwacji, z czasem zaczyna się utleniać. Jego powierzchnia staje się matowa, chropowata w dotyku, a czarny kolor zaczyna blaknąć. Aby tego uniknąć, należy stosować dedykowane płyny czyszczące i nabłyszczające lateks. Oprócz tego, że pozwalają utrzymać bieliznę w idealnej czystości, dodatkowo odświeżają kolor, pomagają utrzymać jego oryginalną głębię i chronią przed działaniem promieni UV.

Elastyczność – każdy, kto kiedykolwiek próbował ubrać bieliznę lateksową i gumową, doskonale wie jak dużym jest to wyzwaniem. Dopasowana do kształtu ciała bielizna lateksowa, wymaga mozolnego wciągania i poprawiania. Jest to łatwiejsze wtedy, kiedy lateks utrzymuje swoją elastyczność. Będzie tak przez dłuższy czas, kiedy zdecydujemy się stosować płyny nabłyszczające. Oprócz tego, że korzystnie wpływają na estetykę produktu, dodatkowo go nawilżają i utrzymują elastyczność materiału.

Jak stosować płyny czyszczące i nabłyszczające lateks?

Oferowane w naszym sklepie płyny do pielęgnacji bielizny lateksowej i gumowe są bardzo łatwe w stosowaniu. Gwarantują dużą wydajność oraz bezpieczeństwo dla Waszej bielizny. Aby uzyskać oczekiwane efekty, należy nanieść niewielką ilość środka na czystą szmatkę i czyścić nią powierzchnię lateksowej bielizny. Pamiętajmy o tym, aby czyścić lateks dwustronnie, czyli od zewnątrz i wewnątrz. Na opakowaniu każdego z naszych produktów, znajduje się dokładna instrukcja i sposób użytkowania produktu, do której należy się stosować

Puder ułatwiający zakładanie gumowej i skórzanej bielizny erotycznej

Warto również wspomnieć o wyjątkowym produkcie, którym jest puder ułatwiający zakładanie gumowej i skórzanej bielizny erotycznej. Przeznaczony jest on dla wszystkich osób, które mogą mieć problem z ubieraniem dopasowanej i elastycznej bielizny erotycznej. Jeśli jej wciąganie na ciało zajmuje dużo czasu, warto zastosować ten właśnie puder. Nałożony cienką warstwą na lateks lub ciało, minimalizuje tarcie i ułatwia zakładanie i zdejmowanie bielizny. Warto również stosować ten produkt dla ochrony bielizny przed szybkim zużyciem na skutek dużego tarcia o ciało. Atrakcyjna cena, duża wydajność, bezpieczeństwo i łatwość stosowania to najważniejsze powody, dla których warto ten produkt posiadać.

98.8% kupujących poleca tego sprzedawcę
250 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 253 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5
  • Mega szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam tego Sprzedawcę!!!