Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Filtruj według

Marka

Cena

15,00 zł - 585,00 zł

Klasyczne wibratory

Klasyczne wibratory

Jest 231 produktów.

Pokazano 1-24 z 231 pozycji

Wibratory klasyczne zawdzięczają swoją nazwę swojej budowie. Jeśli się im przyjrzeć, bez trudu dostrzegamy podobieństwo do męskich narządów płciowych. Na tym właśnie polega ich siła. Wibrator realistyczny w dużej mierze może zastąpić męskiego członka. Zarówno jeśli chodzi o wielkość, średnicę, a nawet wygląd i fakturę powierzchni. Wibratory klasyczne mają średnią długość od 15 do 20 cm. W dolnej części znajduje się specjalny system sterowania siłą wibracji, a także miejsce na montaż baterii do zasilania. Najczęściej spotykane są dwa modele wibratorów klasycznych. Pierwszy z nich to wibratory gładkie, zwężające się płynnie ku górze. Mają one minimalistyczny kształt i są bardzo chętnie wybierane przez kobiety, które dopiero rozpoczynają z nimi przygodę. Druga grupa to wibratory realistyczne. One do złudzenia mogą przypominać budowę penisa. Posiadają przetłoczenia, fałdy, żyły, a także wyraźnie został w nich zaznaczony napletek oraz żołądź.

Z jakich materiałów wykonane są wibratory klasyczne?

Spotkać można się z dwoma rodzajami materiałów, z których powstają wibratory klasyczne. Pierwszy z nich to twarde tworzywo sztuczne – ABS. Jest on bardzo gładkie w dotyku, a powierzchnia nie zawiera chropowatości i szczelin, dzięki czemu jest łatwe do utrzymania w czystości. W wybranych modelach, powierzchnia tych wibratorów może być pokryta delikatną warstwą gumy, tzw. soft touch. Drugi rodzaj materiału, z którego produkowane są wibratory klasyczne to silikon medyczny. Jest to elastyczny i miękki w dotyku materiał, który do złudzenia może przypominać w dotyku ciało. Oba rodzaje materiałów są bezpieczne dla skóry, nie powodując alergii i podrażnień. Bardzo ważne jest to, aby wybierać wibratory sprawdzonych producentów, przestrzegających najwyższych standardów jakości i stosujących sprawdzone gatunki materiałów. Pozwala to uniknąć sytuacji, w których zakupiony wibrator ma nieprzyjemny zapach, utrudniający korzystanie z niego. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, możecie mieć pewność że zakupiony tutaj wibrator jest produktem doskonałej jakości, który w pełni Was usatysfakcjonuje.