Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość

Nakładki na penisa i jądra

Nakładki na penisa i jądra

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-24 z 49 pozycji

Nakładki i nasadki na penisa i jądra

Czy istnieje sposób na jeszcze większe spotęgowanie przyjemności płynącej z seksu? Oczywiście ze tak! Jedną z metod są dedykowane nakładki na penisa i jądra. Są to specjalne gadżety erotyczne, najczęściej wykonane z elastycznego silikonu medycznego, przeznaczone do nakładania na członka w stanie wzwodu. Jest wiele powodów, dla których warto stosować nakładki na penisa i jądra. Przede wszystkim jest to wygodny i bezpieczny sposób na zwiększenie rozmiaru penisa. Nakładki powodują przyrost objętości rzędu do kilku mm w każdym kierunku. Zwiększa się zatem średnica oraz długość penisa, co w wielu przypadkach pozwala kobiecie uzyskać mocniejsze i silniejsze orgazmy. Stosowanie nakładek może przynieść również korzyść mężczyznom, pomagając im w utrzymaniu erekcji. Ściśle dopasowane do członka, wywierają delikatny nacisk, wpływający na bardziej intensywne odbieranie bodźców seksualnych. Po wykorzystaniu, nakładki na penisa i jądra wystarczy zdjąć, dokładnie umyć i pozostawić do kolejnego użycia.

Prążkowane, z wypustkami, kolcami i inne nakładki na penisa i jądra

W ofercie naszego sklepu można znaleźć nakładki na penisa i jądra dostępne w wielu modelach. Część z nich ma czysto anatomiczne kształty, posiadając na swojej powierzchni wiernie odwzorowane żyły, fałdki i zmarszczenia. Inne z kolei są bardziej fantazyjne i nastawione na niesienie przyjemności. Mogą wówczas mieć powierzchnie ozdobioną przetłoczeniami, prążkami, wypustkami, kolcami i inną perforacją. Nie wiesz, na jakie nakładki się zdecydować? Zachęcamy do eksperymentowania, ale również i świadomego wybierania. Jeśli czujesz, że Twój penis mógłby być odrobinę większy, warto zdecydować się na nakładki o nieco grubszych ściankach. Jeśli natomiast rozmiar przyrodzenia jest satysfakcjonujący dla partnerki, ale szukacie nowych bodźców seksualnych, polecamy wybór nakładek prążkowanych lub temu podobnych. Wystające ponad korpus elementy, jeszcze bardziej stymulują wnętrze pochwy podczas stosunku, doprowadzając kobiety do mocniejszej ekstazy. Warto również podkreślić, że nasze gadżety wykonane są z bezpiecznych materiałów, niepowodujących reakcji alergicznych oraz podrażnień.

98.9% kupujących poleca tego sprzedawcę
291 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 294 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9
  • Jak najbardziej polecam