Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość

NOWOROCZNE PROMOCJE -7% na cały asortyment

close

Lista produktów marki Whips

Whips jest to jedna z marek, które specjalizują się w produkowaniu zabawek erotycznych z jednej kategorii. W tym przypadku jest to BDSM. Są to w dużej mierze pejcze, kajdanki, akcesoria do krępowania. Ale zdecydowanie największą gamę produktów marki Whips stanowią właśnie pejcze. Jako punkt honoru, producent przyjął ogromną dbałość o detale i jakość wykonania. Każdy z oferowanych gadżetów ma być wygodny, dobrze leżeć w dłoni, ale też na swój sposób urozmaicać wspólne zabawy kochanków. Do ich produkcji wykorzystywana jest doskonałe jakości skóra bydlęca. Tradycyjne metody tworzenia pejczy i łączenia rzemieni pozwala na stworzenie przedmiotu o świetnych właściwościach. Skóra używana przez markę Whips jest wyprawiana w tradycyjny sposób z użyciem roślinnych garbników. Dzięki temu jest jednocześnie mocna, ale i przyjemna w dotyku. Wyróżnia ją także charakterystyczny zapach. Co więcej, każdy ze skórzanych wyrobów od Whips z biegiem czasu nabiera szlachetnego wyglądu. Zachowując wszystkie te zalety, producent dba jednocześnie o zachowanie doskonałej ceny. Z tego powodu wiele gadżetów, które wyglądają podobnie, co te bardzo drogich marek, można kupić za kilkadziesiąt złotych. W naszym sklepie znajdziesz wybór najlepszych produktów z katalogu Whips. Warto pamiętać, że jest to polska marka.

Whips – co warto kupić?

To zdecydowanie oferta skierowana zarówno dla osób, które dopiero są początkujące w tematach BDSM, jak i dla tych, które mają już na tym polu pewne doświadczenie. Wszystkich natomiast łączy chęć zgłębiania swojej seksualności i badanie rodzajów stymulacji, które niosą ze sobą najwięcej przyjemności. Wśród najbardziej rozpoznawalnych produktów od Whips trzeba wymienić pejcze, packi, ale też kajdanki i akcesoria do krępowania.

Baty i pejcze – pojedynczy bat czy klasyczny rzemykowy pejcz – tu stworzone w taki sposób, by poprzez niewielki ból zadawać przyjemność. Wykonane z miękkiej w dotyku skóry przyjaznej dla ciała. Do jej garbowania stosowane są naturalne roślinne garbniki. Dzięki temu skóra jest nie tylko mocna, ale też ma charakterystyczny zapach, który dodatkowo wprowadza odpowiednią atmosferę. Jest to zatem gatunkowo doskonały produkt, który docenią zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni użytkownicy. Dominująca kolorystyka w tym przypadku to czerń, z drobnymi dekoracyjnymi elementami.

Skórzane obroże – dostępne w wersji dla kobiet i dla mężczyzn. Wykonane oczywiście ze skóry bydlęcej, nabijane dekoracyjnymi ćwiekami, zapinane na solidną klamrę, która przy okazji zapewnia możliwość regulacji rozmiaru. Materiał, który zastosowano do produkcji dopasowuje się do kształtu ciała, a wraz z upływem czasu, nabiera szlachetnego charakteru i ładnie się starzeje. Każdy z gadżetów jest zapakowany w eleganckie pudełko.

Kajdanki – tu oczywiście również dominującym materiałem jest bydlęca skóra, producent jednak nie zapomina o walorach estetycznych i praktycznych. Pojawia się tutaj połączenie koloru czarnego i czerwonego oraz drobnych elementów dekoracyjnych. Optymalna szerokość mankietów oraz długość samych kajdanek, jak i łańcuszka, który je łączy, pozwala na wprowadzenie do wspólnych zabaw odpowiedniej atmosfery, ale wciąż z poczuciem komfortu. Produkt jest doskonałego gatunku, wyprodukowany w Polsce, zapakowany w stylowe czarne pudełko.

Krzyżak do krępowania – również wykonany z doskonałej jakości skóry, z pełną dbałością o każdy szczegół. Są to połączone sztywnym, krzyżującym się stelażem kajdanki w kolorze czarnym. Ich szerokość jest regulowana przy użyciu masywnych klamerek. Całość, podobnie jak pozostałe produkty od Whips posiada estetyczne czarne opakowanie.

Poszukując dla siebie i swojej drugiej połowy zabawek erotycznych z kategorii BDSM zawsze warto postawić na doskonałą jakość. Polska marka Whips oferuje ją w świetnej cenie. Każdy z gadżetów jest wygodny w użytkowaniu, ponadczasowy, ładnie się starzeje i jest trwały, a przy tym stworzony zgodnie ze wszelkimi standardami obowiązującymi w branży zabawek erotycznych.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-24 z 26 pozycji