Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Filtruj według

Kategoria

Marka

Cena

0,00 zł - 1 365,00 zł

Zabawki analne

Jest 600 produktów.

Pokazano 1-24 z 600 pozycji

Zabawy analne w dalszym ciągu są tematem dla wielu osób. Pieszczoty tego typu są często uznawane za nieprzyzwoite i nie wypada o nich mówić. Lęk przed potępieniem lub wyśmianiem sprawia, że zdecydowana większość osób oddaje im się w samotności, nierzadko w tajemnicy prze partnerem. Tymczasem masturbacja i pieszczoty analne mogą dawać tyle samo lub jeszcze więcej radości co normalny seks. Jest to tym łatwiejsze do uzyskania, jeśli sięgniemy po dedykowane gadżety do zabaw analnych. W ofercie specjalnie dla Was przygotowaliśmy zabawki analne, dostępne w bardzo dużym wyborze. Można wśród nich znaleźć klasyczne koraliki analne dostępne w wielu rozmiarach, korki analne, wibratory i masażery prostaty. Wszystkie oferowane tutaj zabawki analne posiadają anatomiczny kształt ułatwiający penetrację i zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. Jak wybrać najlepsze zabawki dla siebie? Jeżeli do tej pory nie mieliście do czynienia z tego typu pieszczotami, warto kierować się na początek kryterium rozmiaru. Im mniejsze dildo lub wibrator, tym jego umieszczenie w odpowiednim miejscu jest łatwiejsze. Aby penetrację analną uczynić jeszcze przyjemniejszą, warto zdecydować się na lubrykanty analne. Najbezpieczniejsze są te na bazie wody. Nie pozostawiają tłustych śladów, łatwo się rozprowadzają i nie ma problemu z ich zmywaniem z gadżetów.

Zabawki analne i higiena to podstawa

Decydując się na analne przyjemności z użyciem gadżetów, warto pamiętać i stosować się do najważniejszych zasad higieny. Przed oraz po każdym użyciu, należy akcesoria starannie wyczyścić i zdezynfekować. Należy również regularnie dbać o swoją higienę, nie wykluczając również takich czynności jak lewatywa. Zabawki analne mogą okazać się skutecznym narzędziem do pieszczot, jeśli znajdą się w rękach doświadczonego, ale i delikatnego kochanka. Jeżeli szukacie najlepszego gadżetu na swoją pierwszą analną przygodę, na pewno znajdziecie go u nas. Posiadamy w sprzedaży gadżety analne dla zaawansowanych użytkowników – koneserów, jak również i dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie analu. Więcej o gadżetach analnych dostępnych w naszym sex shopie oraz o masturbacji analnej przeczytacie na naszym Blogu.