Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość
Kink Fuck Plug
Kink Fuck Plug
Kink Fuck Plug
Kink Fuck Plug
Kink Fuck Plug
Kink Fuck Plug
Kink Fuck Plug
Kink Fuck Plug

Kink Fuck Plug

291,99 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Baw się w każdy sposób na jaki masz ochotę z Kink Fuck Plug Kink by Doc Johnson. Z jednej strony posiada prążkowaną zatyczkę z klasycznego silikonu, podczas gdy druga to gładkie dildo wykonane z podwójnej gęstości SECONDSKYN™ (opatentowanej, firmowej mieszanki silikonów). W środku twardy rdzeń, na zewnątrz kusząco miękki, elastyczny silikonie, który ustępuje pod delikatnym dotykiem, a to wszystko aby spełnić wszystkie Twoje analne potrzeby.


Fuck Plug doskonale nadaje się zarówno do sesji solowych jak i do przygotowania tyłka psiaka do intensywniejszej penetracji. Dodatkowo możesz zastosować Fuck Plug jako dwustronną zabawkę - z jednej strony włożona zatyczka analna, a z drugiej strony dildo na które można się swobodnie nadziewać.


Kink by Doc Johnson to efekt ekscytującej współpracy jednej z największych firm erotycznych z portalem Kink.com. A to w celu stworzenia kolekcji wysokiej jakości autentycznych przedmiotów fetyszowych, odpowiednich zarówno dla długoletnich praktyków, jak i nowych, dopiero wkraczających w ten wspaniały świat.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość całkowita: 25,4 cm
Długość dilda: 15,42 cm
Szerokość: 3,18 cm
Obwód: 11,4 cm
Waga: 0,25 kg


Szczegóły produktu

PR_5805600

Pytania(FAQs)

Zobacz poradnik

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kink Fuck Plug

Napisz swoją opinię