Rocks-Off - Hold Me Tight Kegel Toning Kit pink
Rocks-Off - Hold Me Tight Kegel Toning Kit pink

Rocks-Off - Hold Me Tight Kegel Toning Kit pink

94,99 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1-4 dni roboczych
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  • GWARANCJA DYSKRETNEJ PRZESYŁKI PACZKOMATY 24/7 GWARANCJA DYSKRETNEJ PRZESYŁKI PACZKOMATY 24/7
  • DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 119ZŁ DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 119ZŁ
  • 14 DNI NA ZWROT LUB WYMIANĘ PRODUKTU 14 DNI NA ZWROT LUB WYMIANĘ PRODUKTU

Opis

"Hold Me Tight" marki Rocks-Off Ltd. to wyjątkowe kuleczki, które pozwolą Ci wykonać trening mięśni dna miednicy, popularnie nazywanych także mięśniami Kegla.

Dlaczego warto ćwiczyć mięśnie Kegla?
Mięśnie dna miednicy znajdują się, jak sama nazwa wskazuje - na dnie miednicy. Podtrzymują organy rodne i pełnią kluczową rolę w odczuwaniu doznań w trakcie stosunku seksualnego. Silne i elastyczne mięśnie Kegla zapobiegają wystąpieniu przykrych dolegliwości, na jakie cierpi wiele kobiet w wieku dojrzałym, takich jak nietrzymanie moczu. Regularny trening tych mięśni zwiększa naszą świadomość ciała i władzę nad nim.

Kulki "Hold Me Tight" umożliwiają wykonanie profesjonalnego treningu mięśni dna miednicy bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że pokryjesz kulki odrobiną lubrykantu wodnego, włożysz je do pochwy i możesz oddać się codziennym, domowym czynnościom, zapewniając mięśniom Kegla doskonały trening. Wewnątrz każdej z kulek znajduje się druga, mniejsza i cięższa, która porusza sie wraz z ruchami naszego ciała, zmuszając mięśnie do wysiłku.

W komplecie znajdują się dwie kulki - jedna pojedyncza i jedna podwójna.

 

Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, ceniony za innowacyjność i troskę o wysoką jakość wszystkich swoich produktów. Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej marki charakteryzuje elegancki design i wysoka funkcjonalność, dobrze służąc przez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż. Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator typu bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów. Nowoczesne kształty, najwyższej jakości materiały oraz unikalna kolorystyka składa się na bardzo atrakcyjną linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej marki.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

Szczegóły produktu

PR_8105001
1 Przedmiot

Pytania(FAQs)

Komentarze

Dodaj opinię

Rocks-Off - Hold Me Tight Kegel Toning Kit pink

Dodaj opinię