WITAMY WIOSNĘ W YOUROBSESSION  -10% na cały asortyment sklepu + darmowa wysyłka już od 119zł
close
Filtruj według

Marka

Rodzaj

Tryb pracy

Cena

15,00 zł - 330,00 zł

Kulki gejszy - ćwicz mięśnie kegla

Kulki gejszy to nie tylko sposób na urozmaicenie Twojego życia intymnego.  Ten gadżet erotyczny działa na mięśnie Kegla, dzięki czemu zyskasz wiele korzyści - łatwiejszy poród, szybszy powrót do formy po porodzie, a także pomoc przy nietrzymaniu moczu. W związku z ich działaniem są polecane przez wielu lekarzy, dla pań w każdym wieku.

Kulki gejszy - ćwicz mięśnie kegla

Kulki gejszy to nie tylko sposób na urozmaicenie Twojego życia intymnego.  Ten gadżet erotyczny działa na mięśnie Kegla, dzięki czemu zyskasz wiele korzyści - łatwiejszy poród, szybszy powrót do formy po porodzie, a także pomoc przy nietrzymaniu moczu. W związku z ich działaniem są polecane przez wielu lekarzy, dla pań w każdym wieku.

Jest 112 produktów.

Pokazano 1-24 z 112 pozycji

Klasyczne kulki gejszy - jak to działa?

Kulki gejszy to dwie kulki dopochwowe wykonane z bezpiecznego, hipoalergicznego tworzywa, połączone za pomocą sznurka. Wewnątrz umieszczone są mniejsze kulki, ale o większej masie, które np. przy okazji chodzenia delikatnie uderzają o ścianę większej kulki, co skutkuje mimowolnym napinaniem mięśni gładkich okolicy pochwy i mięśni Kegla. Dzięki temu pochwa staje się bardziej elastyczna, a mięśnie są coraz bardziej wytrzymałe. Istnieją również kulki gejszy, które nie posiadają dodatkowych kulek w środku, ale używa się ich raczej do celów seksualnych niż leczniczych.

Klasyczne kulki gejszy to intymny gadżet dla kobiet. Przeznaczone są do masażu mięśni Kegla. Klasyczny projekt i wysoka jakość wykonania sprawiają, że kulki gejszy są bezpiecznym i odpowiednim wyborem dla każdej początkującej kobiety. Jeśli nigdy nie miałaś do czynienia z takim gadżetem i nie wiesz jak należy go używać, koniecznie zapoznaj się z opisem wybranego produktu. Kulki gejszy umieszcza się w pochwie, tak aby sznureczek wystawał na zewnątrz. Posłuży ci on do wyjęcia kulek. Kiedy będziesz chodzić, kulki będą wzajemnie się o sobie ocierać, masując przy tym mięśnie wnętrza pochwy. Umieszczone na swoim miejscu, będą również stymulować mięśnie Kegla. Właśnie te mięśnie odpowiadają za trzymanie moczu, parcie, a także zwiększają intensywność odczuwanych orgazmów. Im lepiej będziesz mieć wyćwiczone mięśnie Kegla, tym dłużej będziesz mogła się cieszyć nieskrępowaną rozkoszą, jaką daje ci seks. Ćwiczenia mięśni Kegla przy pomocy kulek gejszy polecamy również kobietom, które mają w planach za jakiś czas zajść w ciąże. Wyćwiczone mięśnie Kegla zdecydowanie ułatwiają poród. Więcej o ćwiczeniach mięśni kegla i samych kulkach gejszy, które możesz kupić w naszym sex-shopie znajdziesz na naszym Blogu.

Kulki gejszy - jak stosować?

Kulki aplikuje się do pochwy w taki sam sposób jak tampon. Pomocny może okazać się tu żel nawilżający. Po prawidłowej aplikacji jedna z kulek powinna przylegać do szyjki macicy. Druga będzie utrzymywana w miejscu przez mięśnie pochwy. W taki sposób użycie kulek będzie najbardziej efektywne. Klasyczne kulki waginalne można stosować podczas zabaw erotycznych oraz wówczas, gdy pragniesz wzmocnić mięśnie dna miednicy. Kulki mogą być używane w ciągu dnia podczas codziennych czynności, ponieważ nikt nie jest w stanie dostrzec, że masz je na sobie. 

Kulki dopochwowe możesz stosować od kilku minut do kilku godzin dziennie (najlepiej 40-45 minut) - czas jest uzależniony od stopnia Twojego zaawansowania. W celu usunięcia kulek z pochwy wystarczy zdecydowanym ruchem pociągnąć za sznurek, który łączy dwie kulki. Pamiętaj o zasadach higieny - umyj kulki w ciepłej wodzie z mydłem przed i po każdym użyciu. Kobiety po porodzie powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem kulek. 

Korzyści wynikające ze stosowania kulek gejszy

Kulki gejszy dedykowane są przede wszystkim kobietom, które pragną urozmaicić swoje życie intymne. Dzięki nim pobudzeniu ulegają zmysły erotyczne. Dodatkowo doznania cielesne są spotęgowane, co powoduje, że satysfakcja z życia seksualnego jest jeszcze większa niż zwykle.

Regularne stosowanie kulek gejszy może zapobiec obniżaniu się narządów, utracie macicy lub pęcherza oraz nietrzymaniu moczu. Ćwiczenia mięśni Kegla przy pomocy kulek pochwowych sprawiają, że poród jest łatwiejszy, a także przyspieszają powrót do formy po urodzeniu dziecka. Ponadto kulki gejszy sprawiają, że mięśnie dna miednicy pozostają w dobrej kondycji w okresie menopauzy. Kulki waginalne można stosować także wówczas, gdy kobieta wykonuje ćwiczenia siłowe lub prowadzi siedzący tryb życia, gdyż są to czynniki, które powodują pogorszenie kondycji mięśni Kegla. 

Jak ćwiczyć mięśnie za pomocą kulek gejszy?

Trening z kulkami gejszy powinien trwać od kilku minut do nawet kilku godzin dziennie. Czas trwania ćwiczeń zależny jest od aktualnej kondycji i predyspozycji każdej kobiety. Najważniejszą sprawą jest jednak, aby ćwiczenia były wykonywane w sposób systematyczny, gdyż tylko tak możliwe jest osiągnięcie dobrych efektów w postaci wzmocnionych mięśni Kegla. Głębokość, z jaką umieścisz kulki gejszy w pochwie to kwestia zależna wyłącznie od Ciebie samej. Najważniejsze by gadżet nie wywoływał uczucia dyskomfortu. Noszenie kulek powinno być całkowicie wygodne. 

Kulki działają tylko wtedy, gdy jesteś w ruchu, więc nie ćwiczysz mięśni Kegla, gdy siedzisz na kanapie lub leżysz na podłodze. Musisz więc chodzić, biegać itp. Ćwiczenia z kulkami gejszy są bardziej efektywne, jeśli kobieta wykonuje ruchy miednicą również do przodu, do tyłu i na boki. Można zwiększyć intensywność ćwiczeń z kulkami gejszy poprzez noszenie ich podczas zajęć ruchowych, takich jak bieganie, taniec czy aerobik. Jednak dla zachowania bezpieczeństwa całkowity czas ćwiczeń z kulkami w pochwie nie powinien przekraczać 3 godzin dziennie.