Kulki gejszy (Kulki waginalne) - co to jest?

Kulki gejszy (Kulki waginalne) - co to jest?

  Sex-shop-YourObsession  

 (56)    (2)    0

Kulki gejszy, co to jest?

Dwie niepozorne kulki określane mianem kulek gejszy, albo zamiennie kulki waginalne, są dość ciekawym produktem, który powstał wiele lat temu, a stworzony został właśnie przez Gejsze pochodzące z Japonii. Stworzono je z myślą o tym, aby możliwe było ćwiczenie mięśni miednicy, a przed wszystkim odpowiedzialnych za ruchy macicy mięśni Kegla. Te regularnie ćwiczone, stają się bardziej mocne, a przez to także poprawia się sprawność samej pochwy i miednicy oraz zwiększa się poziom odczuwania przyjemności podczas erotycznych zabaw, kiedy już to nastąpi ich wytrenowanie.

Większe doznania podczas seksu

Stosowanie gadżetów erotycznych, ma na celu zwiększanie doznań erotycznych podczas zabaw z partnerem. A za odczuwanie przyjemności podczas zbliżeń, odpowiedzialne są nie tylko ścianki pochwy, ale także w dużej mierze odpowiednie ich ukrwienie oraz sprawność miednicy, dna macicy oraz ogólnie pojęta sprawność fizyczna. Ćwiczenie mięśni Kegla sprawia, że doznania stają się znacznie większe, bo to mięśnie robią się mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Zwiększa się sprawność, a także następuje coś w rodzaju lepszego ukrwienia ich okolic.

Do czego używać kulek gejszy?

Mogą one służyć do ćwiczeń i stosować je można niemal każdego dnia, a mają one za zadanie sprawić, że mięśnie Kegla będą zdecydowanie bardziej mocne. Ich zastosowanie, ma za zadanie także powodować niejako bardziej efektowne skurcze macicy, a to może się bardzo przydać zarówno podczas samego stosunku, jak też w przypadku porodu. Skurcze miednicze można ćwiczyć bez kulek, zwyczajnie napinając je i rozluźniając, ale nie są to takie same ćwiczenia, a przede wszystkim można mieć wrażenie próżni w wewnątrz waginy. Co innego, przy zastosowaniu kulek, ich ruchy w wewnątrz sprawiają, że mięśnie reagują jakby nieco bardziej naturalnie, na obecność kulek w wewnątrz. Jest to nie tylko przyjemne dla ćwiczącej kobiety, ale także poprawia jakość ukrwienia jej pochwy, przez co doznania mogą być znacznie bardziej intensywne w czasie seksu. Co ciekawe, nie tylko kobiety odczuwają wówczas poprawę jakości przyjemności, ale także ich partnerzy.

Problem z utrzymywaniem moczu

To dotyczy nie tylko osób starszych, ale często także osoby nieco młodsze. A winne są za mało trenowane mięśnie miednicy, które nie spełniają swojej podstawowej roli, bo nie są one dość mocne. Ćwiczenie mięśni Kegla, jest możliwe przez noszenie kulek kilka razy w tygodniu, ale w sesjach po maksymalnie kilkanaście minut. Należy wówczas być w ruchu, na przykład zajmując się domowymi obowiązkami, albo wyjść na spacer. Nie należy przyjmować pozycji siedzącej, jeśli planuje się stosowanie kulek do ćwiczeń waginy. Skurcze pojawiają się tylko wówczas, kiedy kulki stają się wyczuwalne przez osobę, która je sobie założyła. Najlepiej działają, kiedy ciało jest wprawione w naturalny ruch, taki właśnie jak chodzenie, poruszanie biodrami, poprzez na przykład kuliste ruchy, albo zwyczajne sprzątanie w domu.

Orgazm, a noszenie kulek

Same w sobie nie sprawiają one orgazmu, co prawda mogą powodować odczuwanie drobnej przyjemności, nawet w czasie ich aplikacji, czy wyjmowania z waginy. W celu osiągnięcia orgazmu, podczas zastosowania kulek wymagana jest dodatkowa stymulacja na przykład łechtaczki, ale także intymna atmosfera. Mają one raczej innego rodzaju zadanie, gdyż dzięki nim sama pochwa, ma się nieco wyćwiczyć, a większa kontrola ruchów mięśni, sprawiać, że doznania podczas seksu zrobią się potem bardziej intensywne. Nie należy stosować kulek podczas miesiączki, gdyż w tym czasie odczuwalny jest dość duży dyskomfort, a ścianki pochwy narażone znacznie bardziej na uszkodzenia. 

Planowanie dziecka

Także do tego celu nadają się kulki waginalne, gdyż przez swoje zastosowanie do ćwiczeń, mogą sprawić, że zajście w ciąże będzie znacznie łatwiejsze, podobnie, jak późniejszy poród. W samym porodzie główną rolę odgrywają także mięśnie pochwy i wspomniane wiele razy mięśnie Kegla, bo to dzięki ich sprawności dziecko może zostać wydane na świat szybciej i przy nieco mniejszym odczuwaniu bólu. Dzieje się tak za sprawą większej kontroli na ciałem przez kobietę, która nauczyła się już nieco bardziej panować nad możliwością napinania i rozkurczania mięśni w dolnych częściach ciała, a konkretnie macicy. Jak wiadomo, macica posiada naturalne zdolności do kurczenia się i rozciągania, to w jej wnętrzu tworzą się warunki dla rosnącego przez wiele miesięcy płodu. Kulek waginalnych nie stosuje się podczas ciąży, ani bezpośrednio po porodzie. Przed zajściem w ciąże stosowanie ich jest jak najbardziej wskazane, podobnie jak kilka miesięcy po porodzie, w celu przywrócenia sprawności mięśniom kegla. 

Wyższy stopień zaawansowania

Po osiągnięciu już jako takiego doświadczenia przy stosowaniu kulek gejszy przez kobietę, mogą one wzbogacić nie tylko same doznania przez większe wyćwiczenie mięśni oraz poprawę jakości ukrwienia pochwy, a przez to zwiększenie doznań dla kobiety. Ale także sprawiać większą przyjemność obu partnerom, przez użycie kulek w czasie seksu. Chodzi o to, że znajdujące się w wewnątrz waginy kulki przez swoje ruchy w wewnątrz, mogą przynieść kobiecie więcej przyjemności. Okazuje się, jednak że także mężczyzna może odczuwać coś w rodzaju dodatkowej atrakcyjnej ekstazy, z powodu obecności wspomnianej kulki w wewnątrz waginy podczas penetracji jej wnętrza. 

Środki ostrożności

Zaleca się jednak wcześniejsze ćwiczenia, aby osiąganie większej przyjemności nie spowodowało niepotrzebnego stresu, a stało się czymś w rodzaju dodatkowej atrakcji, nieco lepszej, erotycznej zabawy oraz znacznie bardziej intensywnych doznań erotycznych. Ponad to warto przypomnieć, że kulki gejszy należy dokładnie umyć wodą z mydłem po każdym ich użyciu. Dla nowicjuszek zalecane jest stosowanie kulek pojedynczych, a w miarę treningów i osiągnięcia pewnych poziomów zaawansowania można zacząć używać cięższych kulek, aby mięśnie mogły wyćwiczyć się znacznie bardziej. Podobnie rzecz się ma co do ich ilości, w późniejszym etapie, można także zacząć używać podwójnych.

 (56)    (2)    0

Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Zostaw komentarz