Zostaw swoją wiadomość


Czat dostępny jest w godzinach 9:00 do 20:00 od Poniedziałku do Soboty. Wyślij nam swoją wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą wkrótce w godzinach pracy.

Zostaw swoją wiadomość

Meble i maszyny do seksu

Meble i maszyny do seksu

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Meble, siedziska i maszyny do seksu

Doświadcz w swoim seksie czegoś zupełnie nowego. Wykorzystaj możliwości, jakie dają meble i maszyny do seksu. Są to specjalnie zaprojektowane i wykonane konstrukcje, pozwalające zamocować na nich wybrane gadżety, takie jak wibratory. Meble do seksu mają postać drewnianej skrzyni z obiciem z płyt i są tapicerowane łatwymi do utrzymania w czystości materiałami PVC, imitującymi skórę naturalną. Mogą przybierać, postać leżanek, taboretów, foteli lub puf. Ich zróżnicowane wyprofilowanie dedykowane jest do zajmowania coraz to innych pozycji w czasie igraszek miłosnych. Duży wybór wielkości, modeli, kształtów i obić, pozwala znaleźć dla siebie najlepsze meble i maszyny do seksu. Naszym klientom zapewniamy produkty o najwyższej jakości wykonania i sprawdzonym pochodzeniu. Bezpieczne w użytkowaniu, stabilne i trwałe, z pewnością przez długi czas będą Was cieszyć swoją obecnością oraz wieloma możliwościami. Meble i maszyny do seksu mogą stać się interesującym urozmaiceniem dotychczasowego życia seksualnego.

Jak dbać o meble i maszyny do seksu?

Przede wszystkim należy ich używać zgodnie z zaleceniami producenta. W przypadku każdego produktu określona została jego maksymalna nośność, czyli to, jak duże obciążenie jest w stanie wytrzymać. W zależności od modelu, meble i maszyny do seksu mogą być przystosowane do użytku przez jedną lub dwie osoby. Bardzo ważne jest utrzymywanie wszystkich gadżetów erotycznych w doskonałej czystości i higienie, dlatego nie należy zapominać o ich czyszczeniu. Pielęgnację mebli i maszyn do seksu najlepiej wykonywać z użyciem dedykowanych środków czyszczących, bezpiecznych dla drewna oraz tworzyw. Należy unikać używania środków agresywnych. Meble i maszyny do seksu to bardzo ciekawa pozycja w naszej ofercie, dająca duży potencjał wykorzystania. Można ich używać do zabawy solo, czyli do wyrafinowanej masturbacji lub kręcenia filmów erotycznych, mogą również stać się elementem gier BDSM i służyć do odbywania wyrafinowanych kar, np. przymusowej masturbacji. Więcej o meblach i urządzeniach do seksu dostępnych w naszym sklepie przeczytasz na naszym Blogu.

98.9% kupujących poleca tego sprzedawcę
291 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 294 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 4.9